Spojte se s námi


eSport

Koho si vybrat do své sestavy ve FIFA 23? To prozradil jeden z nejlepších hráčů na světě Tekkz

Koho si do své sestavy ve hře FIFA 23 určitě musíte vybrat? Tuto radu poskytl jeden z nejlepších hráčů fotbalového simulátoru na světě. Donald Hunt, jenž působí pod nickem Tekkz u týmu Fnatic.

Publikováno

dne

Koho si do své sestavy ve hře FIFA 23 určitě musíte vybrat? Tuto radu poskytl jeden z nejlepších hráčů fotbalového simulátoru na světě. Donald Hunt, jenž působí pod nickem Tekkz u týmu Fnatic.

„Když hrajete Ultimate Team, vybírejte si „lengthy running“ typy hráčů, protože je to udělá dvakrát tak rychlejšími,“ radil Tekkz v rozhovoru pro SPORTbible.

Noussair Mazraoui, Diego Carlos a Darwin Núñez jsou tři hráči, které je určitě výhodné si do týmu pro začátek vybrat.

„Na hrot bych zvolil Núñeze, na stopera někoho s rychlostí 70, někoho jako je Carlos, to je nutnost. Bayern má pak pravého beka, který je opravdu dobrý. Když si pořídíte tyto dva a Núñeze do útoku, který je už ale o něco dražší, změní vám to život,“ slibuje Tekkz, který si ale jinak užívá hraní za Kyliana Mbappého.

Obránce Aston Villy se dá pořídit za 900 coins, zatímco útočník Liverpoolu za 3 000 coins. To krajní bek mnichovského celku je poté nejlevnější, když je jeho aktuální hodnota 650 coins.

Ani jeden z zmíněných hráčů však nezažívá vůbec dobrý start do této sezony, když Carlos po dvou úvodních zápasech Premier League laboruje se zraněním.

Darwina na tři ligové zápasy zastavila červená karta za zkrat, který měl v zápase proti Crystal Palace a v 10 zápasech zatím vstřelil 4 branky. Ve srovnání s Erlingem Haalandem je tak velmi pozadu.

Noussair pak odehrál doposud 11 zápasů, často ale nastupuje do utkání z lavičky. Jeho výkony se nicméně neustále zlepšují a do budoucna jde pro Bayern o velmi zajímavého hráče.

Zdroje: SPORTbible, EA Sports

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.