Spojte se s námi


Evropská liga

Klopp po porážce s Atalantou: Odehráli jsme špatný zápas, zasloužili jsme si prohrát a musíme se z toho poučit

Takový výsledek nečekal snad nikdo. Hlavní favorit na triumf Evropské ligy Liverpool doma padl s Atalantou vysoko 0:3 a je kousek od vyřazení. Trenér Jürgen Klopp po zápase přiznal velké zklamání a nastínil šance svého týmu na postup.

Publikováno

dne

Takový výsledek nečekal snad nikdo. Hlavní favorit na triumf Evropské ligy Liverpool doma padl s Atalantou vysoko 0:3 a je kousek od vyřazení. Trenér Jürgen Klopp po zápase přiznal velké zklamání a nastínil šance svého týmu na postup.

Zápas blbec. Jinak by Liverpool tento zápas označovat nemohl, ostatně jako favorit v domácím prostředí podlehl Atalantě vysoko 0:3 a vzdálil se možnosti získat trofej pro vítěze Evropské ligy.

Liverpool přitom v minulém kole deklasoval Spartu po výhrách 5:1 a 6:1, možná i kvůli tomu si myslel, že to půjde samo a ono nikoliv. Atalanta přijela připravená a zasadila Angličanům tvrdý direkt.

Klopp o zápase

„Byl to prostě opravdu špatný zápas. Začali jsme dobře, opravdu dobře, a pak jsme v tom nepokračovali. Myslím, že ještě předtím, než dali gól, jsme prostě trochu vypadli z dění hry, byli jsme všude, ale zároveň nikde.

Odehráli jsme špatný zápas, zasloužili jsme si prohrát a musíme se z toho poučit,“ řekl na tiskové konferenci trenér Jürgen Klopp. Ten v létě klub opustí a dá si od fotbalu na nějaký čas pohov.

Fanoušci na Anfield Road přitom sledovali poměrně vyrovnané utkání, ale štěstíčko stálo na straně Italů, kteří půjdou do odvety s tím zbytečně neinkasovat a nepromarnit nadějný náskok.

„Kluci mají pouze tuto noc na to, aby se cítili špatně, pak to musíme hodit za hlavu a připravit se na Crystal Palace, tak to prostě je. Dnes to od nás byl velmi slabý výkon, řekl bych, že nejhorší za hodně dlouhou dobu,“ dodal Klopp.

Pro Liverpool byla Evropská liga možnost jak se s trenérem Kloppem rozloučit s trofejí. V případě vypadnutí už bude jedinou možností Premier League, kde má ale opravdu náročnou konkurenci.

Aktuálně ligu vede Arsenal o skóre před Liverpoolem. Další bod poté ztrácí Manchester City. Do konce soutěže zbývá sedm zápasů, které budou z pohledu nestranného fanouška pořádně zajímavé.

Zdroj: Livesport, Evropská liga

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.