Spojte se s námi


Premier League

Klopp: Liverpool je připraven v létě utrácet velké peníze

Publikováno

dne

Manažer Liverpoolu Jürgen Klopp udělal radost fanouškům Reds. Podle něj je klub připravený uvolnit v létě další finanční prostředky a posílit tým natolik, aby mohl vyhrát Premier League.

Liverpool překonal svůj vlastní přestupový rekord v lednu, kdy za Virgila van Dijka zaplatil 75 milionů liber. V létě přivedl za dalších 39 a půl milionu Mohameda Salaha a za 40 milionů Alexe Oxlada-Chamberlaina.

„Pokud je hráč tím pravým, není důležité, jak drahý je. Důležité je, aby zapadl do týmu. To je důvod, proč jsme schopní a ochotní za něj zaplatit,“ řekl Klopp po nákupu van Dijka v lednu.

„Neznamená to, že budeme utrácet jen v této kategorii. Všechno je to o načasování, pokud je to ten pravý hráč, klub za něj zaplatí velké peníze. Pokud ne, tak nezaplatí. Majitelé jsou ale připraveni udělat, co musí,“ dodal nyní.

„Ceny vyletěly neuvěřitelně nahoru, takže nemůžu mluvit o číslech. Loni to bylo 40 milionů za Salaha? Mě to přijde jako slušná částka, ale dnes to vypadá jinak. Každý se ptá Říma: „Jak jste to mohli udělat?“ Je to zvláštní,“ uvedl Klopp.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.