Spojte se s námi


Fortuna liga

Kladrubský: Můžu slíbit, že uděláme maximum, abychom Spartu potrápili. Do každého zápasu jdeme s tím, abychom se dotkli svého stropu

Dnes v podvečer nás čeká souboj Sparty s Českými Budějovicemi. Asistent trenéra Dynama Jiří Kladrubský je zároveň velkým fanouškem dnešního soupeře a před zápasem promluvil o šancích Českých Budějovich a svém vztahu ke Spartě.

Publikováno

dne

Dnes v podvečer nás čeká souboj Sparty s Českými Budějovicemi. Asistent trenéra Dynama Jiří Kladrubský je zároveň velkým fanouškem dnešního soupeře a před zápasem promluvil o šancích Českých Budějovich a svém vztahu ke Spartě.

Šlágrem nedělního programu Fortuna ligy je souboj Českých Budějovic se Spartou. Uvidíme souboj prvního s posledním a i když se to na první pohled může zdát jako formalita, opak může být pravdou.

Sparta v závěru náročného programu ztratila drajv a prohrála vysoko 0:4 v Plzni. Nyní potřebuje své zaváhání naplno napravit, aby se udržela ve vedoucí pozici v lize.

Slavia má totiž aktuálně náskok dvou bodů a remíza by po dlouhé pauze poslala Spartu na druhé místo. I České Budějovice ale mají o motivaci postaráno. Případná výhra by je posunula na 14. příčku, v případě, že soupeři v boji o udržení nebodují.

Kladrubský o zápase se Spartou

„Těším se na každý zápas. Jsem rád, že pořád můžu být u toho. Léta jsem ligu hrál, teď v ní sbírám zkušenosti jako trenér. Můžu slíbit, že uděláme maximum, abychom Spartu potrápili,“ řekl asistent Dynama Jiří Kladrubský pro Sport.cz.

„Vždycky chceme nejvíc. Do každého zápasu jdeme s tím, abychom si potom mohli v kabině říct, že jsme se dotkli svého stropu. Sparta je lídr ligy, za poslední dobu udělala velký progres a došla do osmifinále Evropské ligy. I proto nechci vyhlašovat, že ji jdeme porazit. Pravda, stát se to může,“ dodal.

Kladrubský ukončil hráčskou kariéru na podzim, kdy ještě kopal ze rezervu Dynama. V klubu strávil podstatnou část kariéry, čtyři roky ale působil i ve Spartě, jejíž je velkým fanouškem a hrdě to hlásá.

„Sparta, to je spousta zážitků, velké zápasy v Evropské lize a pozvánky do reprezentace. Rok předtím, než jsem tam z Budějovic přestoupil, mi zavolal tehdejší sparťanský skaut Dan Drahokoupil, že jsem na seznamu padesáti vytipovaných hráčů. Bylo mi dvacet, znělo to jako sen,“ zakončil.

Zdroj: Sport.cz

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.