Spojte se s námi


Fortuna liga

Když brzy prohráváte 0:1, potřebujete hráče, kteří to dokážou zvednout a my jsme to nedokázali, řekl Horňák po Slovácku

Prohra ve finále bolí dvakrát tolik. Sparta nezvládla závěrečný duel sezony a padla na půdě Slovácka 1:3. Tým trenéra Michala Horňáka předvedl výkon, se kterým fanoušci nemohli být spokojeni. Co řekl dočasný kouč na tiskové konferenci?

Publikováno

dne

Prohra ve finále bolí dvakrát tolik. Sparta nezvládla závěrečný duel sezony a padla na půdě Slovácka 1:3. Tým trenéra Michala Horňáka předvedl výkon, se kterým fanoušci nemohli být spokojeni. Co řekl dočasný kouč na tiskové konferenci?

Michal Horňák převzal tým po konci Pavla Vrby s tím, že jej čekají tři zápasy, ve kterých by bylo záhodno neprohrát. Do ligového souboje se Slováckem poslal značně oslabenou sestavu, která podlehla svému soupeři 1:2.

Následně ale předvedla Sparta dobrý výkon v derby a vyhrála 2:1. Na finále poháru tak přijela naladěna poměrně dobře, to se ale krátce po startu utkání změnilo, jelikož Václav Jurečka proměnil pokutový kop.

Utkání nakonec skončilo porážkou 1:3 a výsledek je naprosto zasloužený. Sparta předvedla otřesný výkon a mimo nádherné branky se do šancí dostávala minimálně.

„Začátek byl vyrovnaný. Tam to bylo jen o tom, že si mančafty hlídali, aby se nikdo nedostal do velké šance. Bohužel, jsme gól dostali my.

Potom se ukáže síla mančaftu a jeho psychická odolnost. Když brzy prohráváte 0:1, potřebujete hráče, kteří to dokáží zvednout a my jsme to nedokázali,“ řekl na tiskové konferenci Horňák.

Pro nestranného fanouška byl zápas dozajista zajímavý. Dobrý pocit z utkání ale zkazil příchod desítek těžkooděnců, kteří na trávník vstoupili 20 minut před koncem zápasu. Trenér se na ně ale vymlouvat nechtěl.

„Předpokládám, že policisté informace měli a věděli, co dělají. Nemyslím si, že by to nějak ovlivnilo náš výkon,“ dodal. Jeho krátké angažmá u A-týmu by opět mělo být u konce, do začátku přípravy by již měl být připravený nový trenér, který se pokusí o nastartování značně zrezlé Sparty.

Zdroj: AC Sparta Praha

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.