Spojte se s námi


Fortuna liga

Kdo vyhraje revoluční ročník české ligy? Jak to vidí sázkovky?

Publikováno

dne

Nová, jiná, revoluční, atraktivnější. Tyto přívlastky se hodí k sezoně české ligy, která brzy vypukne. Liga má nového sponzora, prodala práva na všechny zápasy společnosti O2 a navíc se na jaře přidá nový atraktivnější formát s nadstavbovou částí. Jak vidí nový ročník sázkové kanceláře?

Budeme čerpat ze sázkového portálu Chance.cz, i když kurzy jsou všude prakticky stejné. Největší favoriti na vítězství jsou dva, a to pražská „S“. Na na celkové vítězství Slavie i s nadstavbou si můžete vsadit s kurzem 2.65. Stejný kurz je i u výhry Slavie po třiceti kolech. Sparta má na výhru po třiceti kolech o 0.10 vyšší kurz než její největší rival a na to, že Letenští oslaví titul, si můžete vsadit s kurzem 2.70.

Pravdou ovšem je, že Sparta i Slavia titul vyhrály jen jednou za posledních osm let. Pětkrát se s trofejí mazlila Plzeň. Jenže ta má letos poměrně vysoký kurz 4.00. To už se dá s klidem vsadit. Otázkou je, jak Krmenčík a spol. skloubí Ligu mistrů s Fortuna ligou, a jestli budou mít takovou motivaci úspěch z minulé sezony zopakovat. To se zdá být jako mínus pro Západočechy, naopak plus pro pražská „S“.

Na Jablonec si můžete vsadit s kurzem 25.00, Liberec a Olomouc mají kurz 100.00. Největším outsiderem je Příbram, nováček soutěže. Na klub od Litavky si klidně vsaďte pár korun s kurzem 1000.00. Vzpomeňte si totiž na příběh Leicesteru. Tam byl před sezonou Premier League, kterou nakonec „Lišky“ vyhrály, kurz ještě pětkrát vyšší.

Vsadit se dá i na to, zda lépe skončí Slavia, nebo Sparta. Prvně jmenovanému klubu se věří v kurzu 1.80, na Spartu se dá vsadit s kurzem 1.88. A bude na tom lépe Plzeň, nebo Slavia? Pokud si myslíte, že lépe se umístí Západočeši, vsaďte si v kurzu 2.26. Na sešívané se dá vsadit v kurzu 1.55. A poslední varianta – Sparta, nebo Viktoria? Z hlediska kurzů 1.60, nebo 2.16.

Vsadit si můžete i na nejlepšího střelce. Michael Krmenčík bude obhajovat v kurzu 6.00. Na to bych ale nesázel z jednoho prostého důvodu – je dosti možné, že českou ligu v zimě opustí, jak avizoval trenér Pavel Vrba. Zajímavý je kurz na vítězství Benjamina Tetteha, který přestoupil z Bohemians do Sparty. Ten je druhým největším favoritem společně s Milanem Škodou ze Slavie – na oba dva si můžete vsadit v kurzu 7.00. Jenže Tetteh v minulé sezoně české ligy vsítil dvě branky a ani v letošní přípravě letenského klubu se moc nepochlapil – trefil se jednou.

Reklama

Oblíbené