Reklama

Kdo je nejlépe placeným hráčem v kabině Sparty?

Nejlépe placeným hráčem Fortuna ligy je Simon Deli, jehož základní plat se pohybuje okolo 2,7 milionu korun měsíčně. Kdo si ale nejvíce vydělá z hráčů pražské Sparty?

Zdroj: AC Sparta Praha

Podle informací deníku Sport se základní mzda Simona Deliho pohybuje okolo 2,7 milionů korun měsíčně. K tomu se ovšem musí kmenovému hráči belgických Brugg přičíst odměny za výhry či úspěchy na evropské scéně.

Kdo je na tom nejlépe z hráčů Sparty, týmu odvěkého rivala? Podle informací deníku Sport si nejvíce vydělá Bořek Dočkal. Jeho měsíční plat by se měl pohybovat okolo 1,5 milionu korun. Musíme však podotknout, že během svého působení v Číně měl mnohem lepší platové podmínky.

Na poměry Fortuna ligy je to ovšem stále velmi solidní částka. Ačkoliv se ani jemu v poslední době kritika nevyhýbá, tak patří se čtyřmi góly a osmi asistencemi mezi z nejproduktivnější hráče Sparty.

Tu navíc táhne do předkola Ligy mistrů, které si tým z Letné naposledy zahrál v sezoně 2016/17. Kapitán Sparty zároveň může pomýšlet nad účastí na mistrovství Evropy, kde nás čekají duely s Anglií, Chorvatskem a Skotskem.

Druhým nejlépe placeným hráčem Sparty by měl být Ondřej Čelůstka. Také plat jednatřicetiletého stopera, který pravidelně nastupuje v reprezentačním mužstvu, by měl převyšovat částku jednoho milionu korun měsíčně.

Zdroj: Deník Sport

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  • Žižkov láká sparťanského Dočkala do svých řad k posílení středu.Nabízí mu gáži odpovidající jeho současného výkonu a to 35 tis.Kč měsičně.Dočkal prý odmítl s tím,že si myslí,že jeho výkon odpovídá výkonu Messiho.Řada jeho spoluhráčů však tvrdí opak.

 1. To fakt hlava nebere.Absolutně průměrní hráči,Čelůstka spíše podprůměrný.Tak pro Křetínského jsou to však jen drobné.

 2. najměte Peltu za něj ty byl tým , který to ukopal vždycky, jenže in měl větší ambice tak si koupil Jablonec a tam se zlomkem rozpočtu nás leta prohání ……

 3. Michal. Pelta má socialistickou školu bafunáře. Tam byli machři. Dělat podvody bez kriminálu. To byl kumšt.

 4. V této zemi je naprosto normální,že lempl má plat trojnásobně větší,jak klasický bouchač.Tisíce různých úředníčků ve státní správě totálně neschopných sedících v různých dozorčích radách ,kde nemají ani tušení oč se jedná.Pobírají statisíce a množí se,jak kobylky v Sůdánu ,tak proč by páni rádoby fotbalisti nemohli brát miliony.Už jen to že se staneš hráčem Sparty je záruka desetinásobného platu než např.v Příbrami Opavě atd.Hloupý kdo dává hloupější ,kdo nebere ovšem mělo by to být zasloužený.

 5. V podstatě jakýkoliv komentář nemá smysl, je to jen a jen věc majitele klubu!
  Nesouhlas = závist! nemá to sice logiku, LM nehraje, náš Prales žádné zahraniční televize nesledují, tudíž žádný příjem peněz, atd.
  Lehce nabyl, lehce pozbyl? Myslím majitele klubu.:-)))
  Jak píši, jeho věc. Snad sem tam něco pošle rodinám s těžce postiženými dětmi, snad je i někdy filantrop!!! Takový je dnešní nekompromisní svět, někdy se stane, že za málo muziky hodně peněz!

 6. Berou platy, jaké mají ve smlouvě a ty byly podepisovány v jisté situaci. Nedivme se teď jednání Plavšiče a je zřejmé, že ani Hložek nijak nevyjadřuje svou lásku k Letné.

 7. Zbytečné komentáře. Kladné i záporné….Pochopte, že dnešní sport není sport jaký býval za socializmu….Teď je to jen a jen o penězích….Hráči jsou pouze tržní zboží a je jim naprosto jedno za koho hrajou, hlavně, aby to bylo za pořádný balík…..Svět je zvrácený. Platy hráčů jsou absolutně mimo realitu. Odměňování hráčů ve Spartě je přemrštěné, neodpovídá herní kvalitě…..

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené