Spojte se s námi


Fortuna liga

Karviná hlásí další posilu do ofenzívy! Tentokrát se MFK upsal Aleš Nešický

MFK Karviná poctivě posiluje na nadcházející sezónu. Jejím nejnovějším úlovkem se stal devětadvacetiletý Aleš Nešický. Ofenzivní záložník přestupuje do karvinského klubu ze Slovanu Liberec.

Publikováno

dne

MFK Karviná poctivě posiluje na nadcházející sezónu. Jejím nejnovějším úlovkem se stal devětadvacetiletý Aleš Nešický. Ofenzivní záložník přestupuje do karvinského klubu ze Slovanu Liberec.

Aleš Nešický strávil druhou půlku uplynulé sezóny na hostování v SFC Opava, během kterého odehrál tento ofenzivní záložník ve žlutomodrém dresu celkově 21 utkání a vstřelil 5 gólů.

Nyní se bude čerstvě devětadvacetiletý záložník snažit pomáhat v ofenzívě karvinskému celku, se kterým podepsal profesionální smlouvu. Délka tohoto kontraktu ovšem doposud není známa.

„Aleše jsme měli vytipovaného delší dobu. Jsem rád, že tentokrát už vše dobře dopadlo. Poslední půlrok v Opavě mu po osobní stránce vyšel a věřím, že na své výkony naváže i v našem dresu.

Má dobrou kopací techniku, zahrává i standardní situace. Je to ofenzivní hráč a počítáme s ním do středu hřiště,“ prohlásil sportovní ředitel Karviné Lubomír Vlk.

„Chtěl jsem zůstat v nejvyšší soutěži, Karviná byla nejrychlejší, domluvili jsme se na podmínkách a hned jsem se připojil k týmu. Byl nejvyšší čas, za chvíli startuje FORTUNA:LIGA. Jsem rád, že jsem tady,“ řekl na úvod svého nového angažmá Nešický.

Rodák z Vysokého Mýta se v karvinském dresu objevil na hřišti už v dnešním (sobotním) přípravném zápase na půdě SFC Opava, který odstartoval v 10:00.

Zdroj: MFK Karviná, Transfermarkt

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.