Spojte se s námi


Fortuna liga

Karabec: Doma jsme silní a chceme vyhrát větším rozdílem. V posledních 3 zápasech si jdeme pro 9 bodů

Pražská Sparta v sobotu odpoledne přivítá na své půdě Jablonec a jejím jasným cílem je vyhrát. Adam Karabec to dokonce vylepšil a přál by si severskéh soupeře porazit větším rozdílem.

Publikováno

dne

Pražská Sparta v sobotu odpoledne přivítá na své půdě Jablonec a jejím jasným cílem je vyhrát. Adam Karabec to dokonce vylepšil a přál by si severskéh soupeře porazit větším rozdílem.

Spartu čekají na podzim poslední tři utkání. Doma s Jabloncem, venku s Limassolem a doma s Teplicemi. Zatímco v Evropské lize jí čeká tvrdý boj o postup, v domácí soutěži je dvakrát jasným favoritem. Jaký je tedy cíl do zbytku podzimní části?

„Musíme si říct, že si jdeme pro 9 bodů,“ říká odhodlaně pro klubový web Adam Karabec. Sparta minulý týden v Pardubicích málem přišla o cenné body.

Díky Krejčímu šla sice do vedení, následně ale Zlatohlávek vyrovnal. Když se Krejčí trefil podruhé a vypadalo to na klidné vítězství letenských, v 90. minutě domácí srovnali. Jenže VAR našel těsný ofsajd a branku Mukwelleho zrušil.

Naopak jednoznačné vítězství si Sparta připsala v Jablonci v úvodním vzájemném zápase. Už po poločase vedla 5:0, hosté sice snížili, ale i tak zápas skončil drtivou výhrou letenských 5:1.

„Kdyby to tak znovu skončilo, tak budeme nadšení, ale počítat s tím úplně nemůžeme. I když víme, že doma jsme silní a budeme chtít vyhrát větším rozdílem,“ dodal Karabec.

Jablonec má v nohách středeční zápas s Teplicemi, který dokázal vyhrát 3:2, zároveň ale stál hráče hodně sil. Může to Severočechy nějak před duelem na Letné ovlivnit?

„To já si úplně nemyslím, jedou na Spartu, jedou hrát o život, jako každý tým. Takže to úplně cítit nebudou a budou na 100 % připravení,“ uzavřel Karabec.

Zdroj: AC Sparta Praha

Reklama

Oblíbené