Spojte se s námi


Bundesliga

Kai Havertz má již ve 20 letech hodnotu 90 milionů eur. Jak jsou na tom další talentovaní mladíci?

Publikováno

dne

Web Transfermarkt zveřejnil žebříček nejdražších ofenzivních záložníků pod 21 let. Tomu jednoznačně kraluje Kai Havertz, v elitní pětce však najdeme i hráče Realu Madrid nebo Eindhovenu.

Pátá příčka patří Almandovi, jenž má v 18 letech hodnotu 20 milionů eur. Záložník, který hravá i na křídle patří k nejlepším hráčům argentinské ligy a je o něj velký zájem v Evropě.

Čtvrtý nejdražší ofenzivní záložník nastupuje v dresu PSV Eindhoven. Jedná se o Ihatterena, jenž již v 18 letech prokazuje obrovské kvality. Je rychlý, mrštný, rád pracuje s míčem. S velkou pravděpodobností půjde jeho cena ještě výše než je aktuálních 22 milionů.

Bronz bere Reinier, který z Realu Madrid hostuje v brazilské lize. Stejně jako dvěma předchozím hráčům je i jemu 18 a cenovku 25 milionů eur bude chtít ještě vylepšit. Dostane v příští sezoně šanci?

Na druhé příčce najdeme první známější jméno. Ital Zaniolo je již druhým rokem oporou AS Řím. Výborně pracuje s míčem, je silný a v levé noze má dynamit. Ve dvaceti letech má hodnotu 50 milionů eur, slušná suma!

První místo patří bezkonkurenčně Kai Havertzovi. Německý reprezentant má ve dvaceti letech hodnotu neskutečných 90 milionů eur. Mluví se o zájmu Dortmundu a Bayernu, tak uvidíme kde bude hrát za rok.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.