Spojte se s námi


Serie A

VIDEO: Juventus se trápil v Chievě, Staré dámě pomohla dvě vyloučení

Publikováno

dne

 

Fotbalisté Juventusu usilovali v Chievě o šestou ligovou výhru v řadě a od začátku zápasu se pořádně trápili. Svěřencům Massimiliana Allegriho ale pomohla dvě zbytečná vyloučení domácího týmu a nakonec dokázali roli papírového favorita naplnit, když zvítězili 2:0 a vyhoupli se do čela Serie A.

Juventus od úvodních minut podle předpokladů dominoval, jenže jen těžko se přes pevnou obranu Chieva snažil dostat do nějaké slibné brankové příležitosti. Často se tak Stará dáma, v jejímž dresu dříve působil Pavel Nedvěd, odhodlávala ke střelám zpoza šestnáctky, které příliš mnoho škody nenadělaly.

Klíčové okamžiky zápasu byly dva. Krátce před přestávkou byl vyloučen domácí Samuel Bastien, který během pouhých dvou minut viděl dvě žluté karty a následně červenou. Řeknete si, že to není nic neobvyklého, a ono skutečně není. Po hodině hry se ovšem rozhodl vžít do role hollywoodského herce Fabrizio Cacciatore.

Fabrizio Cacciatore mohl skórovat hlavou po rychlém protiútoku Chieva, jenže během zakončení zřejmě dostal křeč a zůstal ležet v pokutovém území. Rozhodčí poté hru přerušil, aby zkontroloval jeho stav a vykázal ho za postranní čáru. To domácí fotbalista neunesl a během odchodu do zámezí předvedl nesportovní gesto, které mělo zřejmě značit pouta.

Juventus se i přes výhodu jednoho muže marně snažil prosadit, jenže nesportovní gesto Fabrizia Cacciatoreho a jeho okamžité vyloučení mělo pro domácí celek katastrofální následky. Šest minut na to totiž propálil vše, co mu stálo v cestě, Sami Khedira a vítězství Staré dámy poté v závěru zpečetil hlavou Gonzalo Higuaín.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.