Spojte se s námi


Serie A

Juventus (2.) přivítá doma FC Janov (15.)

Publikováno

dne

Juventus může být našlapaný jak chce, ale Neapol vede Serii A, přičemž nevypadá, že by hodlala ztratit nějaké body. Zítra ve 20:45 půjde Staré dámě o hodně. 

Neapol dokázala v tomto kole vyhrát a vede ligu už o 4 body. Stará dáma má ovšem jeden zápas k dobru, tudíž může stáhnout rozdíl opět na jeden bod. Hráči jsou ale pod neustálým tlakem, protože v případě ztráty dalších bodů by se pomalu dostávali do nepříjemné situace.

FC Janov se nachází na 15. příčce s 21 body a skóre 16:22, přičemž nejlepším střelcem hostí je s pouhými třemi góly Andrey Galabinov. V posledních pěti zápasech dvakrát vyhráli, dvakrát remizovali a jednou ztratili všechny tři body. K jejich prospěchu mluví i fakt, že poslední 4 zápasy neprohráli a dokonce pokaždé udrželi čisté konto. Kvůli zranění budou chybět F. Migliore, E. Zukanović a G. Lapadula.

Zato domácí jsou na druhé příčce s kulatými 50 body, skóre 49:15 a dvěma rozjetými střelci Paulem Dybalou (14) a Gonzalem Higuaínem (9). Prvně jmenovaný ovšem do zápasu nezasáhne vinou zranění stejně jako Claudio Marchisio, G. Buffon, Juan Cuadrado a Benedikt Höwedes.

Já věřím, že Juventus ukončí poměrně úspěšnou sérii Janova a na domácím hřišti přesvědčivě zvítězí.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.