Spojte se s námi


Fortuna liga

Juliše má v Olomouci nahradit 24letý Chorvat, dále Sigma jedná s Azevedem z Baníku

Publikováno

dne

Najít v České republice útočníka prvoligové kvality a za dobré peníze? Není to zrovna jednoduché, o čemž se v posledních letech pravidelně přesvědčuje Sigma Olomouc. Proto i nyní má do svého týmu přivést 24letého Chorvata se slovinské ligy. Mimo to vyjednává s ofenzivním univerzálem z Baníku Ostrava.

Zdroj: twitter.com/PrvaLigaSi

Lukáš Juliš v Olomouci strávil sice pouze polovinu sezony, zanechal za sebou však výraznou stopu, když střílel jeden gól za druhým a nebýt něj, Sigma by si ligu až s takovým klidem a předstihem zřejmě nepojistila.

Proto je pochopitelné, že za něj Hanáci shánějí náhradu. Martin Nešpor zdaleka tak gólový není, Jakub Yunis už tuplem ne. Mojmír Chytil má spíše jiné úkoly a Pavla Zifčáka může čekat debutová sezona v nejvyšší soutěži. Útočník tedy byl jasnou prioritou.

Dle informací iSport.cz se moravský celek dohodl na příchodu Dominika Radiče ze slovinského celku Rudar Velenje. Jedná se o čtyřiadvacetiletého Chorvata narozeného v německém Hannoveru. Jeho statistiky ale rozhodně respekt nevzbuzují.

Za Rudar, kde strávil tři poslední sezony, odehrál dle webu Transfermarkt 100 zápasů a vstřelil 21 branek. Hanáci rozhodně budou potřebovat, aby se v olomouckém dresu prezentoval lepšími statistikami.

Mimo chorvatského útočníka má na Hanou mít namířeno také Carlos De Azevedo. S Baníkem již má být Sigma dohodnutá, jednání však komplikuje hráčův agent, který si žádá velké provize. Je tak možné, že Olomouc jednání může zastavit a přestup se konat nebude.

Zdroj: iSport.cz

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.