Spojte se s námi


Fotbal

Jsem opět zpět v týmu, řekl Fati po svém návratu. Co dalšího v rozhovoru prozradil tisku?

Barcelona ukončila třízápasovou šňůru bez výhry, a to opravdu stylovým způsobem. Fati, který nastoupil po téměř roční pauze způsobené zraněním kolene, si připsal gól.

Publikováno

dne

Po téměř roční pauze zasáhl Ansumanne Fati do soutěžního zápasu proti Levante, když v 81. minutě vystřídal Luuka de Jonga. Barcelona zápas ovládla a odnesla si tři body za výsledek 3:0. Zároveň tak ukončila třízápasovou šňůru bez výhry, a to opravdu stylovým způsobem. Fati, který nastoupil po téměř roční pauze způsobené zraněním kolene, si připsal gól.

Katalánci celkově odehráli velmi dobrý zápas. Pěkný výkon podali mladíci Riqui Puig, Gavi a Nico González. Luuk de Jong vstřelil za Barcelonu svůj první gól, výborný výkon podal i Sergiño Dest.

Nic z toho ale nepřekoná návrat Ansumanne Fatiho. Španěl původem z Guiney Bissau se uvedl opravdu skvěle a svůj výkon korunoval gólem na 3:0.

Po zápase se Fatimu naskytla příležitost rozhovoru s tiskem. Co řekl po vydařeném návratu?

„Nedovedu si to představit. Jsem opět zpět v týmu. Pokusím se mu pomoci jak jen to bude potřeba. Uvidíme, jak se budu cítit, ale je jasné, že se budu prát o minuty na hřišti.“

Ansu také pověděl tisku něco o klubových cílech pro tuto sezónu: „Chceme bojovat o ligu a o Ligu mistrů. My jsme Barcelona a musíme tvrdě pracovat a bojovat o naše cíle.“

Samozřejmě Fatimu byla položena i otázka týkající se jeho nového čísla na dresu: „Je mi velkou ctí nosit desítku po Lionelu Messim.“

Barcelona tak využila zaváhání Realu Madrid, jenž se 17 body vede La Ligu, a na svého úhlavního nepřítele ztrácí už jen 5 bodů, k tomu má zápas k dobru.

Právě takový impuls katalánský celek nyní potřeboval. Již za tři dny totiž přijde souboj s Benfikou, který bude velmi důležitý, a následně dva ligové duely s Atlétikem Madrid a Valencií.

Ani poté si však Barcelona neodpočine, jelikož následuje další utkání v rámci Ligy mistrů s Dynamem Kyjev a poté už přijde El Clásico. Štěstí pro svěřence Ronalda Koemana je, že oba tyto duely se hrají na Camp Nou.

Zdroj: Marca

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.