Spojte se s námi


Fortuna liga

Je jasno! Preciado obdržel trest na 4 zápasy a vrátí se akorát na nadstavbové derby

Angelo Preciado byl v posledních dnech hojně probíraný. Může za to jeho zbytečná karta v utkání s Mladou Boleslaví, kvůli které nyní obdržel čtyřzápasový distanc. Vrátí se tak akorát na nadstavbové derby, kde bude moci svůj prohřešek odčinit.

Publikováno

dne

Angelo Preciado byl v posledních dnech hojně probíraný. Může za to jeho zbytečná karta v utkání s Mladou Boleslaví, kvůli které nyní obdržel čtyřzápasový distanc. Vrátí se tak akorát na nadstavbové derby, kde bude moci svůj prohřešek odčinit.

Angelo Preciado v jarním derby zbytečně nakopl Jana Bořila a musel si odpykat třízápasový trest. Sparta na jeho návrat čekala jako na smilování, na jeho postu se mezitím vystřídali Tomáš Wiesner s Janem Mejdrem.

Preciado byl k dispozici až na Mladou Boleslav, se kterou Sparta remizovala a přenechala první příčku Slavii. Jedním z důvodů ztráty dvou bodů byl právě ekvádorský bek.

Ten se opět nechal vyloučit, a to stejným způsobem. Na útočné polovině se nechal vyprovokovat soupeřem, udeřil jej do stehna a sudí byl neoblomný a rovnou tasil červený kartonek.

Fanoušci proti tomu nikterak neprotestovali a Preciado to od nich na sociálních sítích pořádně schytal. Dnes zasedala Disciplinární komise a veřejnost čekala na trest, který hráči udělí.

Preciado se dostavil v bílém obleku a nevypadal smutně, naopak. Po vyřčení verdiktu mu ale už k úsměvu zřejmě moc nebylo. Nezahraje si totiž rovnou 4 zápasy.

„V případě obránce Sparty Praha Angela Preciada se jednalo o druhé podobné provinění ve velmi krátké době a při vyhodnocování byl do délky trestu zakomponován faktor bezprostřední recidivy.

S přihlednutím k této skutečnosti a na základě veškerých důkazů proto Disciplinární komise LFA přistoupila k trestu v podobě zastavení závodní činnosti na dobu čtyř zápasů,“ řekl předseda komise Richard Baček.

Preciado zmešká poslední tři zápasy základní části a i první nadstavbový. Už dnes ale ví, na jaký zápas bude k dispozici, a to na derby se Slavií. Nyní je otázkou pouze to, zda jej Sparta bude hrát venku, nebo doma.

Zdroj: Disciplinární komise

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.