Spojte se s námi


Fortuna liga

Jak veřejnost reaguje na návrat Miroslava Stocha do ligy?

Miroslav Stoch se vrací zpět na tuzemské ligové trávníky! Bývalý slávista a bývalý slovenský reprezentant oblékne dres Slovanu Liberec. Severočeský celek zažívá hrozivý vstup do sezóny a proto hledá posily kde se dá!

Publikováno

dne

Miroslav Stoch se vrací zpět na tuzemské ligové trávníky! Bývalý slávista a bývalý slovenský reprezentant oblékne dres Slovanu Liberec. Severočeský celek zažívá hrozivý vstup do sezóny a proto hledá posily kde se dá! Bude Stoch přínosem a co si o tom myslí veřejnost?

Miňo Stoch v české nejvyšší soutěži bavil a v dresu Slavie patřil k hráčům, kteří si zažili úspěchy i na evropské scéně.

Po odchodu ze Slavie už se ale v řeckém PAOKu prakticky neprosadil. V polské Zagłębii Lubin to bylo podobné.

Stochovi je stále 31 let, ale fotbalově procestoval opravdu už téměř celou Evropu. Nyní možná přichází čas se usadit. A ve strádajícím Liberci by to mohlo vyjít.

Reakce veřejnosti

Debatu na Twitteru spustil bývalý ligista Jakub Podaný. „Tak na Miňa jsem zvědav. Pro Liberec určitě zvučná a zajímavá posila. Prosadí se podle vás pod Ještědem?“

„Záleží hlavně na něm. Uvidíme jak je na tom fyzicky a jak se mu bude chtít makat, v noze to určitě má. Ale jde i o jeho budoucnost, není tak starý,“ napsal jeden fanoušek.

„Prosadí o tom žádná… Jen si nemůžu pomoct, ale Hoftych by ho využil lépe,“ míní další diskutující.

„Potáhne je, bude dávat góly. Jedinou otázkou je fyzická kondice, ale tu kdyžtak dožene,“ je si jistý další fanoušek.

„Rozhodne, jak to má nastavený v hlavě, ale nejsem moc optimista. Liberec bude spíš ve spodku a tam se to budou snažit umlátit než to hrát na krásu/technicky. Za mě to fakt není „perfect match“ a Liberecká kasa taky asi dost zapláče.“

„Moc to nevidím … přijde mi, že poslední roky už vlastně neví co chce, jestli peníze, dobrý klub, nebo dobré prostředí.“

Emoce mezi fotbalovou veřejností jsou rozporuplné. Někteří Miňovi věří, jiní lámou hůl nebo si myslí, že taktovka Luboše Kozla nebude nic pro něj. Uvidíme!

Zdroj: Jakub Podaný, Transfermarkt

Reklama

Oblíbené