Spojte se s námi


Evropská liga

Jak si vedli čeští hráči v zahraničních klubech v rámci evropských pohárů? Shrnutí tohoto týdne

Publikováno

dne

Tento týden se odehrály další zápasy v rámci Ligy mistrů a Evropské ligy. Nyní se podíváme jak se v tomto týdnu dařilo českým hráčům, kteří působí v zahraničních klubech.

Michal Sadílek
zdroj: rtlnieuws.nl

Kvalifikace Ligy mistrů:

Basilej vs PSV

V základní sestavě nizozemského týmu nastoupil Michal Sadílek, který odehrál celý zápas a v 82. minutě obdržel žlutou kartu.

Zápas skončil výhrou Basileje 2:1 s celkovým skórem dvojzápasu 4:4. Díky pravidlu vstřelených gólů na hřišti soupeře postupuje dále švýcarský klub. PSV nyní čeká norský klub Haugesund, se kterým se utká v třetím předkole Evropské ligy.

Kvalifikace Evropské ligy:

KF Feronikeli vs Slovan Bratislava

V dresu slovenského klubu nastoupilo duo Čechů Erik Daniel a Jurij Medveděv. První zmíněný Čech odehrál jednasedmdesát minut a druhý odehrál celý zápas.

Zápas skončil výhrou Slovanu 2:0 a s celkovým skórem 4:1 postupují do třetího předkola Evropské ligy, ve kterém se utkají s irským klubem Dundalk.

Malmö FF vs Domžale

V základní sestavě švédského týmu nastoupil brankář Dušan Melichárek, který odchytal celé utkání. Zápas skončil pro českého gólmana vítězstvím 3:2 a s celkovým skórem 5:4 postupuje jeho tým dále, kde v dalším předkole narazí na bosenský klub Zrinjski

Atromitos vs Dunajská Streda

V základní sestavě slovenského klubu nastoupil brankář Martin Jedlička, který odchytal celé utkání. Zápas skončil pro českého gólmana porážkou 2:3. S celkovým skóre 3:5 Dunajská Streda v Evropské lize končí.

Zrinjski – Utrecht

V základní sestavě nizozemského Utrechtu nastoupil Václav Černý, který byl v 65. minutě vystřídán. Zápas skončil v základní hrací době 1:1 a jelikož tak skončilo i první vzájemné utkání, tak se muselo jít do prodloužení.

V prodloužení se prosadil Stanisa Mandic hrající za Zrinjski. Cesta Václava Černého a jeho Utrechtu v Evropské lize tak končí.

 
Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.