Reklama

Jak je na tom marodka Sparty? Vrba promluvil o tom, kdo začíná trénovat

Pražská Sparta má již několik let problémy s početnou marodku. Nejinak tomu je na začátku sezony 2021/22, i když na ní na začátku sezony nebyl jediný fotbalista. Jak jsou na tom zranění a kdy budou k dispozici?

Zranění trápí Spartou už dlouhé roky. Nejinak tomu je v dosavadní sezoně, klub má naštěstí široký kádr a nemusí příliš postů lepit hráči, kteří na ně nepatří.

Jaké jsou vyhlídky ohledně toho, kdy by mohli zranění fotbalisté zasáhnout do zápasů? Postupem času se to lepší.

“Bořek Dočkal byl delší dobu pryč. Oba Krejčí jsou dlouhodobě zranění. Mladší už začíná trochu trénovat. Starší Krejčí má do listopadu volno.

Højer má urvanou achilovku. Holec, u něj to není nijak vážné. Nita, Pavelka, Pešek, Čelůstka, Hancko a Hložek dostali volno, respektive trénovali,” řekl Vrba v rozhovoru pro klubový web.

Zdá se tedy, že po reprezentační pauze, která bude po dvou ligových kolech, bude k dispozici Krejčí mladší či Polidar a Holec.

Bořek Dočkal již může do zápasu nastoupit, Sparta se nicméně snaží nic neuspěchat a s jeho startem v utkání stále čeká.

Pokud se tak nestane nic neočekávaného, po reprezentační pauze bude mít Sparta na marodce dva fotbalisty, a to Krejčího st. a Höjera.

Zdroj: AC Sparta Praha

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Vrba se pořád jenom vymlouvá na marodku. Vxhral s pitomou Líšní a v r9zhovoru řekl: “Cenná výhra se soupeřem z popředí 2.ligy”, jakoby záleželo na tom, jestli je na 5. nebo na 8. místě. Zoufalý trenér s ještě zoufalejsim vedením, které neutrati ani korunu navíc za nadprůměrného hráče pro ceskou ligu

 2. V současné Spartě je v podstatě jedno,jestli je někdo zraněný,nebo není,protože celý kádr se skládá jen z průměrných hráčů,takže je jedno kdo hraje.

 3. APUNAHASAPIMAPETILON:Ten svůj výblitek běž říct do Líšně hráčům do očí.Tady jsi pod nickem ohromný hrdina.Jen se bojíš,aby Ti někdo za Tvou blbost neupravil fasádu.Do Líšně se neodvážíš!
  Jinak Rosický povolal kondičního trenéra z Arsenalu,kde sám hrál.A Arsenal měl zrovna tak množství zraněných hráčů.Je ještě tento kondiční trenér na Letné?Pokud ano,vysvětlila by se tak velká marodka ve Spartě.
  ROBERT:Měl bys jít na Spartu ukázat,jak se to správně dělá.Jenže Tvé fotbalové schopnosti končí u postranní čáry.Při pokusu o její překročení by sis tak maximálně zlámal nohy,se svými schopnostmi.

 4. Robert má svým způsobem pravdu. Ve Spartě je tak málo opravdovejch fotbalistů že je de fakto jedno kdo hraje a kdo je zraněn. Což už pár let trvá. Tak to prostě je.

 5. Chtěl bych vidět v tomto článku, kde se trenér Vrba na něco vymlouvá. Celý rozhovor je veden kdo je zraněný a kdo začal trénovat. Asi to hoši máte popletený. Hlavně že máte radost:!!!

 6. Já se Spartě divím, že si u těch hráčů nenechají udělat důkladnou vstupní prohlídku! Mají plno lékařů-odborníků z nemocnic a pak přijmou ten dánský zázrak, co si hned urve achilovku ne Panáka, co marodí dva roky, chvilku nastoupí a je zas neschopnej…(I když to on je i tak!)
  Stalo se pravidlem, že hráč přijde a sotva ho provedou letenským areálem, už se hlásí na marodku…Buď za to může ten specialista z Arsenalu nebo se klukům líbí ta ženská…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené