Spojte se s námi


Chance Liga

Jak dopadne derby? Tipuju remízu, na špici by to bylo ještě zajímavější, říká Koller

302. derby se blíží. Již v 18 hodin vyběhnou Slavia se Spartou k nejsledovanějšímu zápasu sezony a rozhodně je na co se těšit. Jaký výsledek očekává Jan Koller, který v minulosti v dresu Sparty derby hrál?

Publikováno

dne

302. derby se blíží. Již v 18 hodin vyběhnou Slavia se Spartou k nejsledovanějšímu zápasu sezony a rozhodně je na co se těšit. Jaký výsledek očekává Jan Koller, který v minulosti v dresu Sparty derby hrál?

Slavii nezastihl začátek jara v dobré formě, prvně padla doma s Karvinou a poté i v poháru se Spartou. Dokázala se z toho ale oklepat a dostat se do formy.

V lize vyhrává zápas za zápasem, v Evropské konferenční lize postoupila přes Fenerbahce. To Sparta je na tom jinak. Ta porazila Slavii a byla na koni, od té doby ale nepředvedla v podstatě nikdy dobrý výkon.

V EKL vypadla s Partizanem, remizovala doma s Plzní a i když v posledních zápasech vyhrála, nemůže být se svojí formou spokojena.

„Spartě by mohly psychicky pomoct dva detaily: vítězství v posledních dvou derby a středeční postup do finále MOL Cupu. Na druhou stranu v dlouhé bitvě s houževnatým Jabloncem ztratila spoustu sil.

Slavia je po prvním měsíci fotbalového jara ve větší pohodě, což ukázala i v postupovém dvojzápase s Fenerbahce. Nicméně derby bývá ošidné, tipoval bych remízu.

Ta v derby už rok a půl nebyla a navíc by z ní profitovala druhá Plzeň, na špici by to bylo ještě zajímavější,“ nastínil derby v rozhovoru pro iSport Jan Koller.

Favoritem utkání je Slavia, kurzy na ní neustála padají, i když se očekávají kvůli zraněním absence na postu stopera. Podobně je na tom ale i Sparta, která se bude muset obejít bez Čelůstky a pravděpodobně i Panáka.

Zdroj: iSport

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.