Reklama

Jablonec udělá pro své fanoušky neuvěřitelné gesto!

Fotbalový Jablonec v Česku z dlouhodobého hlediska nepatří mezi nejoblíbenější kluby. Může za to pochopitelně mecenáš Miroslav Pelta, který klub víceméně řídí a z minulosti má na svém triku pořádné škraloupy. Jenže nyní se severočeský klub vytasil s neuvěřitelným gestem!

Právě tohle gesto by mohlo pošramocenou pověst alespoň trochu vylepšit. Klub se totiž rozhodl výrazně zadotovat výjezd do nizozemského Alkmaaru! Druhé kolo Evropské konferenční ligy by si tak mohlo dovolit daleko více příznivců jablonecké kopané.

Tuhle informaci přinesl tiskový mluvčí klubu Martin Bergman, který svojí práci odvádí moc dobře. Fotbalová veřejnost tohle rozhodnutí kvituje.

A na jak velkou podporu se mohou fanoušci těšit? Půjde pouze o proplacenou vstupenku, která je naceněná na 20 euro? Nebo půjde Jablonec ještě dál? No podržte se!

Fanoušci mají možnost se podívat na AFAS stadium za pouhých 1500 Kč. Tohle se Jablonci rozhodně povedlo! Doufejme, že zelenobílí příznivci vytvoří v Nizozemsku důstojnou atmosféru, protože takové gesto směrem k fanouškům u nás nemá obdoby.

Zdroj: Martin Bergman

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Tak místo autokaru pro 15 fanoušků to vidím max. tak na autobus pro 40 Peltovo ovcí. Víc fanoušků snad ani tento projekční mančaft nemá.

  2. No vidíte taková Sparta raději platí 1mil.kč zcela zbytečnému škodiči T.Rosickému místo aby za 500 tis. Vypravila 10 busu s fanoušky do Kodaně ☹

    • Působení Rosického a dalších darmožroutů na Letné je opravdu jedna velká komedie. V tom máte naprostou pravdu. Ale když je někdo hloupý a platí to ze svého, nic s tím nenaděláte.

  3. Tak pro Jablonec to není žádný velký výdaj.Jejich dvacet kotelníků s řehtačkami ve věku od deseti do šestnácti let to si může Velký čáp dovolit.Opravdu skvělé gesto místo dopravního letadla mohou letět čmelákem.No a o oblibě Jablonce napříč republikou nemá cenu psát.Po vypadnutí hochů s Palerma je na čase aby vypadli s ligy i protekčáci zkorumpovaného majitele.

  4. Tak mi to nějak hlava nebere. Budu rád, když se najde někdo a vysvětlí mi to. Ale: když počítám 900km tam + 900km zpět, při spotřebě autobusu 20l/100km (je to můj odhad, nevím kolik má ve skutečnosti) a budu počítat 35,-Kč/l nafty, mi vychází jenom pohonné hmoty za cestu 12600,-.Samozřejmě brzdy, olej, gumy, řidič – tak cca celkem 20 000,-Kč?? V autobusu 40 míst? Po 1000,-Kč?? Vstřícný krok vedení Jablonce??? 😀 😀 😀

    • Autobus v pruměru sežere kolem 30-32 l nafty na 100km + řidič možná 2 na 1 bus to je tak 4.5 tis nebo 9 tis. + si dopravce bere 12-15tis.kč ( dle km) na amortizaci a připojištění když vezou fotbalové nebo hokejové fanoušky atd.atd. ale za 30 – 33 tis. se to dá pořidit. Jinak je pravda že dát za 2 vypravené busy kolem 60 tis. je i pro Jablonec poměrně zanedbatelná částka ! 😊

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené