Isco podepsal s Realem Madrid novou 5letou smlouvu

Záložník Isco podepsal s Realem Madrid novou 5letou smlouvu, ve které má výkupní klauzuli nastavenou na 700 milionů eur. Po přestupu Neymara již nenechávají kluby nic náhodě a své hráče si jistí.

Španělský reprezentant působí v Realu Madrid již od léta 2013, kdy přišel za 30 milionů eur z Malagy a již stihl za Bílý Balet odehrát 197 utkání, ve kterých vstřelil 34 gólů a dalších 46 připravil. Za sezónu si pak 25letý kreativní záložník přijde na 6 milionů eur.

http://gty.im/845256724

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Přestupový trh v Extralize: Davida Kašeho lanaří Sparta, Sobotka by mohl zůstat. Zlín posiluje, Kometa tratí 

Kdeco nám už teď naznačuje, že přestupové období před začátkem další sezóny bude letos mimořádně plodné. Jen co Sparta vyletěla z bojů o Masarykův pohár, už se v jejich organizaci mluví o velkých změnách.

Je to oficiální. Všech šest klubů Premier League opouští Superligu

Ve dnech minulých visela nad fotbalovou Evropou obrovská mračna. Vypadá to však, že se žádná ukrutná bouře konat nebude, všech šest týmů Premier League potvrdilo svou neúčast v nově vzniklé Superlize.

Absence Krejčího může být pro Spartu fatální! Variant na stopera již moc nezbývá

Pražská Sparta v úterý oznámila pro fanoušky nemilou zprávu. Ladislav Krejčí mladší má zlomeninu v zánártní kůstce na noze a sezóna 2020/21 pro něj skončila. Trenéru Pavlu Vrbovi tak vypadla další varianta na post stopera.