Spojte se s námi


Serie A

Inter hlásí další posilu! Z Monaka přichází senegalský křídelník

Publikováno

dne

Inter do svého kádru přivedl novou posilu. Jedna se o senegalského křídelníka Keitu Baldého, jenž přichází na hostování s opcí, která číní 34 miliónů euro.

Baldé se v mládežnických kategoriích pokoušel prosadit v Barceloně. Nedařilo se mu tam ale podle představ a tak zkusil své štěstí v Itálii, kde se přes Cornellu dostal do Lazia. Zde strávil Senegalec čtyři roky, ve 110 soutěžních zápasech si připsal slušných 26 gólů.

Minulý rok si křídelníka vyhlédlo Monako, do svého týmu ho přivedlo za 30 miliónů euro. Ve Francii se Baldému podařilo za rok odehrát 23 zápasů, ve kterých si připsal osm gólů. V tomto přestupovém období si třiadvacetiletého hráče vyhlédli Nerazzurri a s Monakem se nakonec dohodli na hostování s opcí. Za hostování Inter zaplatí 5 miliónů euro, opce má hodnotu 34 miliónů.

Inter, jenž se poprvé od roku 2011 kvalifikoval do Ligy mistrů, na přestupovém trhu rozhodně nezahálel. Tým posílil Nainggolan, de Vrij, Vrsaljko, Asamoah, či talentovaný Martinez. Svěřenci trenéra Spalettiho budou chtít dokázat, že se do Ligy mistrů nedostali náhodou a v domácí lize zase ukázat Staré dámě, že by nemusela kralovat věčně. Bude určitě zajímavé sledovat, jak se letos bude hra Interu vyvíjet.

Reklama

Oblíbené