Spojte se s námi


Premier League

Ibrahimovič bude filmovou hvězdou, chystá se o něm životopisný snímek

Publikováno

dne

Švédský fotbalista Zlatan Ibrahimovič by se měl stát brzy hrdinou na stříbrném plátně. Plátkové vydání deníku AftonBladet informovalo, že se chystá filmová verze Ibrahimovičového autobiografického knižního díla.

„Můžeme potvrdit, že připravujeme film. Myslím si, že může být skutečně dobrý,“ řekl pro deník spoluautor David Lagercrantz a dodal: „Bude to příběh o tom, jak se Zlatan stal hvězdou.“

Knihu s názvem „Já jsem Zlatan Ibrahimovič“ přeložil do 30 světových jazyků a od roku 2011 se prodalo několik milionů výtisků. Ibrahimovič měl těžké dětství v městě Malmö, právě tento příběh byl ústřední tématem knihy.

„On si prožil americký sen na švédský způsob,“ dodal Lagercrantz a potvrdil, že Zlatana filmový projekt velmi nadchl. „Ale nejdříve se musíme dohodnout na scénáři.“

Ten se připravuje ve spolupráci s Jakobem Beckmanem. Lagercrantz nedávno získal ocenění za film, který vznikl na motivy kriminálního bestselleru Milénium, spisovatele Stiega Larssona.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.