I mistr tesař se někdy utne. Takto Lewandowski zahodil 300% šanci, zápas s Padebornem i přesto rozhodl

Robert Lewandowski je ve svých jednatřiceti letech velmi zkušeným útočníkem, který se může pyšnit již 203 góly v 251 zápasech za Bayern Mnichov. Ale šanci, která se mu naskytla hned v úvodu utkání s Padebornem, zahodil trestuhodně!

Bayern Mnichov se po vítězství nad Paderbornem konečně vrátil zpět do čela Bundesligy. Do té doby vedoucí RB Lipsko totiž doma padlo se Schalke, které je porazilo 1:3.

Hned v 7. minutě utkání mohl polský střelec otevřít skóre zápasu, když mu Serge Gnabry naservíroval míč před prázdnou branku. Lewandowski však tutovou šanci zahodil a utkání pokračovalo za stavu 0:0.

Netrvalo dlouho a skóre zápasu otevřel sám Gnabry, který na začátku druhého poločasu nahrál na gól Coutinhovi.

Padebornu se však zásluhou Kaie Progera podařilo snížit na 2:1, načež pojistil vítězství bavorského týmu Lewandowski, který se tentokrát nemýlil. Na konečných 2:3 ještě upravil Jamilu Collins.