Spojte se s námi


Fortuna liga

Hvězdný kanonýr se chtěl vrátit do Plzně, Šádek byl nakonec proti! Teď by se Viktorii hodil

Obávaný kanonýr se v zimě mohl vrátit do Viktorie Plzeň, měl o to zájem. Šéf klubu Adolf Šádek byl ovšem proti, a tak k návratu uznávaného střelce nakonec nedošlo, což nemalou část plzeňských fanoušků mrzí.

Publikováno

dne

Obávaný kanonýr se v zimě mohl vrátit do Viktorie Plzeň, měl o to zájem. Šéf klubu Adolf Šádek byl ovšem proti, a tak k návratu uznávaného střelce nakonec nedošlo, což nemalou část plzeňských fanoušků mrzí.

Jean-David Beauguel stál před startem jarní části ligového ročníku o návrat do Plzně, za niž nastupoval v letech 2019 až 2022 a předloni ze západu Čech odcházel jako hrdina.

V létě roku 2022 zamířil francouzský útočník coby volný hráč do Al Wehda, klubu ze Saúdské Arábie, když se rozhodl, že s Viktoriány neprodlouží končící kontrakt.

Za Al Wehda odehrál 31letý urostlý forvard v uplynulé sezoně 16 ligových zápasů, v nichž vstřelil 2 branky a na své konto si připsal také 1 gólovou asistenci.

Letos ale především vinou zdravotních problémů ještě nezasáhl do jediného utkání. Po konci podzimní části letošního ročníku se tak začalo spekulovat o jeho návratu do Štruncových sadů.

„Na konci října mi Adolf Šádek psal a chtěl vědět, zda bych měl zájem vrátit se do Viktorie. Byl jsem otevřen jednáním o případných podmínkách mého návratu,“ napsal Beauguel na svém Instagramu.

Podle zpráv inFotbalu mu měl Šádek slíbit, že se ozve s nabídkou, ale neudělal to. „Od té doby se mi už neozval a mému manažerovi řekl, že mě nepotřebuje,“ sdělil hráč.

„Takže už víte, proč již nemám zájem se vrátit,“ vysvětlil fanouškům Plzně, jak se věci mají. Vzápětí ale neopomněl dodat, že má západočeský celek stále v srdci: „Navždy Viktorián!“.

Beauguelovi se v Plzni povedla především jeho poslední sezona, v níž dokázal během 33 ligových duelů nasázet 19 gólů, k nimž přidal i 4 asistence. Nyní, při zranění Rafiu Durosinmiho, by se Francouz Viktoriánům jistě hodil.

Zdroje: Fortuna liga, inFotbal, Instagram

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.