Spojte se s námi


Bundesliga

Hušbauer s Petrákem už trénují s Drážďany, většinu dubna však trénovali pod Romanem Nádvorníkem

Publikováno

dne

Obránce či defenzivní záložník Ondřej Petrák a záložník Josef Hušbauer odjeli z České republiky do německých Drážďan, kde oba dva bojují s tamním Dynamem o záchranu v druhé lize. Od úterý se připravují společně s týmem.

zdroj: Kicker

Když se koncem března přerušily evropské ligy, Petrák s Hušbauerem odcestovali zpět do České republiky. Německé celky už mohou několikátým týdnem trénovat ve skupinkách, oni si ale našli jiné řešení.

Zůstali v Praze a trénovali se známým trenérem Romanem Nádvorníkem. „Děláme dynamiku, přihrávková cvičení tak, aby byli kluci připraveni na nový start druhé bundesligy,“ řekl pro deník Sport zkušený kouč.

Oba dva hostují v Dynamu, Petrák z Norimberku a Hušbauer ze Slavie. Zatím se lépe jeví první jmenovaný. „V lepším světle se zatím ukazuje Petrák. Hraje s klidem, uplatňuje důraz, přehled, chytrost,“ píše německý Kicker.

Od Hušbauera se čekala větší produktivita, v šesti zápasech skóroval pouze jednou. „V ofenzívě by měl být nebezpečnější,“ hodnotí jeho působení Kicker. Dynamo je sice poslední, na barážové příčky ztrácí pouhý bod. Liga by se měla rozběhnout 9. května.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.