Huddersfield hlásí další posilu, kterou je útočník Steve Mounié

Útočník Steve Mounié se stal nejdražší posilou Huddersfieldu v historii. S nováčkem letošní sezóny Premier League podepsal smlouvu na čtyři roky.

22letý útočník tak poprvé opustí Francii a z Montpellier po několika letech zamíří za 13 milionů eur na sever Anglie.

Steve Mounié byl velmi výrazným hráčem v uplynulé sezóně Ligue 1, ve které zaznamenal jedno prvenství. Tento talentovaný útočník totiž vyhrál celkem 293 vzdušných soubojů, což je nejvyšší číslo v jedné sezóně Ligue 1 za posledních 9 let.

Huddersfield již před několika dny dotáhl přestup zkušeného útočníka Laurenta Depoitreho, který přišel z Porta za 4 miliony eur.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Přestupový trh v Extralize: Davida Kašeho lanaří Sparta, Sobotka by mohl zůstat. Zlín posiluje, Kometa tratí 

Kdeco nám už teď naznačuje, že přestupové období před začátkem další sezóny bude letos mimořádně plodné. Jen co Sparta vyletěla z bojů o Masarykův pohár, už se v jejich organizaci mluví o velkých změnách.

Je to oficiální. Všech šest klubů Premier League opouští Superligu

Ve dnech minulých visela nad fotbalovou Evropou obrovská mračna. Vypadá to však, že se žádná ukrutná bouře konat nebude, všech šest týmů Premier League potvrdilo svou neúčast v nově vzniklé Superlize.

Absence Krejčího může být pro Spartu fatální! Variant na stopera již moc nezbývá

Pražská Sparta v úterý oznámila pro fanoušky nemilou zprávu. Ladislav Krejčí mladší má zlomeninu v zánártní kůstce na noze a sezóna 2020/21 pro něj skončila. Trenéru Pavlu Vrbovi tak vypadla další varianta na post stopera.