Reklama

Hrdina Holeš si šel po zápase pro dres Bellerína, ten jej ale odpálkoval. Kdo měnil úspěšně?

Pro slávisty byl zápas na Arsenalu svátkem fotbalu. Nebylo tedy překvapením, že po závěrečném hvizdu šli za svými oblíbenými hráči a žádali je o dres. V případě Tomáše Holeše to však nevyšlo.

Zdroj: SK Slavia Praha

Tomáš Holeš byl hrdinou zápasu. Poprvé ve Slavii nastoupil jako stoper, podal nadstandardní výkon a ve čtvrté minutě nastavení vyrovnal na 1:1.

Přesto ho po závěrečném hvizdu čekalo zklamání. Reprezentační záložník totiž zašel za kapitánem Kanonýrů Héctorem Bellerínem a poprosil jej o dres.

Španělský bek však odmítl a odešel do šatny. Holeš vzal situaci s úsměvem a poplácal jej po zádech.

Frustrovaní fanoušci Arsenalu to brali jako jediné pozitivum na čtvrtečním zápase a Bellerína za odmítnutí chválili.

Reakce zkušeného obránce se dá vzhledem k inkasovanému gólu v závěrečných vteřinách chápat. Zvláště, když se jedná o kapitána, od kterého fanoušci chtějí vidět, že ho každá ztráta bodů mrzí.

Na druhou stranu úspěšně dresy měnili jiní. Alexander Bah ukořistil trikot Nicolase Pepého, dres Arsenalu držel při pozápasových oslavách na hřišti i Lukáš Provod. Z dostupných záběrů však nešlo vyčíst, koho konkrétně dres byl.

Zdroj: ČT Sport

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Nechápu naše hráče ,jak odpíská sudí konec zápasu vrhnou se na soupeře a strhávají s nich dresy,jak pominutí.Není nic trapnějšího ani to nedělá této morálně zdevastované zemi dobré jméno.Specialisti na tyto trapárny byli Plzeňáci,když ještě za blahé paměti hráli Evr.poháry.Styděl jsem se u televize.Pane Holeš a ostatní Slávisté neponižujte se porazte je doma a oni budou chtít dresy od Vás.Ukažte nebubřelým hvězdám,že na to máte a jak říkala Růžičková ve Vesničce střediskové-Celý svět se bude divit co jsme my Češi zač.

  • Přesně tak! A české kecy o “rasismu” jsou pak jen trapným doprovodem českého pseudovlastenectví “Okamurovského stylu”. No teď už to ,přinejmenším celá Británie, ví co jsou Češi zač.

   • Sluníčko k nám promluvilo svým laskavým hlasem.🤦🏻‍♂️ Právě ty evidentně o vlastenectví nic vědět nebudeš a jako brainwashed osoba poslušně poklekneš před zápasem, abys vzdal úctu BLM. Po zápase pak uctivě požádáš o dres protihráče, který toho mimochodem evidentně neumí o moc víc než ty, ale přitom inkasuje 100x větší plat a když ti ho tento nadřazeně se chovající protihráč odmítne dát, tak se mu omluvíš, že ses ho vůbec dovolil oslovit. Právě takový Masters and Servants přístup máte s EU, UK, USA, nastolený, ale jsou lidé, kteří se jako ty ze současné UK rozhodně nepo…. a rozhodně je Okamura lepší vlastenec než jsou multikulti Hujeři jako ty.
    Btw., příště útoč na T.O. správně. U přídavného jména piš malé písmeno. Tzn., “okamurovský”.😛

    • Otíku, zřejmě, na rozdíl od tvých nahnědlých soukmenovců, nebudeš úplně blbej (viz vytknutí mi velikosti písmena “O”), ale idiotem přesto zůstáváš a jen to dokazuješ rádoby světáckým psaním anglicismů. A jdu se najíst!

    • V případě vlastního jména se přídavné jméno píše s velkým začátečním písmenem. Takže: “Odpovídám na Otův příspěvek.” ale: “Odpovídám na řečníkův příspěvek.” Protože Tomio Okamura je jméno, tak “Okamurův styl”

     • Vedle jak ta jedle, pletete jablka s hruškami. “Okamurův” není přídavné jméno, tedy se pochopitelně píše velkým, ale “okamurovský” bude bez debat malým. Pokud nechápete rozdíl, hledejte použití slov jako “masarykovský” nebo třeba “havlovský”. Ota to napsal přesně a dva Petroušci by potřebovali zpět na základku.

     • Neumíš číst tam není Okamurův ale Okamurovský tím pádem tam má být malé o . Nazdar.

    • Pokud se uprostřed věty nachází citace a je ukončena tečkou, nebo se jedná o název, pak je vždy začáteční písmeno velké ….

   • Nevím, proč se propaguje stále dokola omílá BLM – Na životě ČERNÝCH záleží, což považuji za rasistické prohlášení. Já preferuji a provolával bych ALL LIVES MATTERS, resp. Na životech VŠECH záleží ! Tak je to spravedlivé a rovnoprávné !

   • A celá Británie nebo všichni Britové ? V tom je dneska ohromnej rozdíl. Britů je už dneska pár, stejně jako Francouzů

  • Od kdy paní Růžičková hrála ve filmu Vesničko má středisková ??? Pán je znalec filmu a sportu . Výměnu dresů já chápu jako budoucí vzpomínky na něco co se českému klubu málo kdy podaří .

  • Chovají se tak jen Češi, nebo Vaše zmínka o strhávání soupeřových dresů po zápase vychází jen z nedostatku informací? Jak často sledujete zápasy “F.C. Underbridge vs. F.C. Wasserfall” (tedy dva neznámé (snažil jsem se o neexistující) kluby)?

 2. Holeš to vzal s úsměvem a Arsenal se choval na hřišti i mimo něj bez emocí. Možná že časem zmizí ze sportu nejen záporné ale i kladné emoce, aby se nikdo neurazil budou se chovat jako hokejisti SSSR. Ti se povstřelení gólu a vítězství tvářili jako Ivan Lendl. Mě se to nelíbí.

 3. Je zajímavé, že o rasismu křičí nejvíc země, ze kterých vzešel. Amerika, Anglie, Holandsko, Německo a další měli ohromné kolonie odkud si ” dováželi spoluobčany “, víme dobře pro jaký účel. Oni mají to nejmenší právo křičet něco o rasismu. A k výměně dresů po zápasech mohu jen říci, že to považuji za sportovní gesto. Pokud se některé nabubřelé hvězdy chovají natolik arogantně, že si ho nemění, je to ukázka jejich sportovního ducha. Mrzí mě, že při vší úctě k naším sportovcům někteří ukazují naší malost a servilnost vůči těmto ” sportovcům “. Mimochodem ani se nedivím, že ten obránce Arsenálu si s Holešem nechtěl měnit dres, protože právě přes něj dal Holeš góla.

  • Ono je to s tím rasismem zajímavější. Historii nemohou změnit. Ale pokleknutí jako vyjádření úcty k lidem jiné barvy pleti je jen prázdné gesto. Něco jako ve vtipu, kdy jeden vedoucí týmu říká, že není rasista a ani antisemita, protože má v týmu i 5 židů a 4 hráče s černými předky – a druhý mu odpoví, že on se na původ neptal. Který z nich není rasista?
   V 80. letech jsem měl na internátu (DM) spolubydlící na patře zahraniční studenty – Angolany. Nestáli o to, abych je uctivě pozdravil, oslovoval je pane, smekal… ale aby jim normálně česky řekl “uhni v..e”, když překáželi, ale podal ruku, když na ledu uklouzli a padli – prostě s nimi jednal jako s Čechy. Za rasistu měli ředile DM, který jim odmítal vynadat, když blbli – protože: “On se bojí nám nadávat, on nás odděluje od vás bílých – on je rasista.”

 4. Toto je taky …ismus, k “východním” klubům, berou nás pořád jako odpad. Když už chtějí ti šašci z ostrovů vyřešit rasismus, ať něco ze svého bohatství vezmou, a vrátí ho bývalým koloniím. O tom ale nemůže být ani řeč, že. Pokrytci…

  • Ty s tím máš nějaký problém? Jejich články jsou nezaujaté a připouštějí zde svobodnou diskusi.Asi preferuješ proříšský nesvobodný styl,ale to je jen tvůj problém…..

   • Ruik připouští vsechno, jen ne “svobodnou diskuzi” 😄 téměř vždy, když napisu nějaký, sebevic legitimní, komentář, který je vůči ruiku kriticky, tak do 10 minut zmizí :-D.

 5. Jako vždy investigativní Ruik 😅😅😅😅 Viděli jsme v telce, že dres drží i Provod, ale nevíme čí 😅😅😅 že Holeše Bell vyfuckoval je snad jasný, co čekal, že mu dá dres a on bude celej život vykládat: “podívejte se, to je dres toho pitomce co jsem přes něj dal v poslední minutě gól na Arsenalu” 😉

 6. Já vím,že je to těžké…..Až bude Slavia ve světě slavná tak,jako byla svého času Dukla Praha,pak se vše obrátí….

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Nenápadné hvězdy! Koho sledovat na Euru?

Do začátku Eura zbývá měsíc. 11. června turnaj otevře utkání Turecka s Itálií, Češi se poprvé představí tři dny nato. Jaké hráče se vyplatí na evropském šampionátu sledovat, přestože se o nich tolik nemluví.

Není pro Adama Hložka čas na přestup? Sparta mu začíná být malá

Adam Hložek je, co se fotbalových schopností týče, nepochybně největší český talent od dob Tomáše Rosického. Ve Fortuna lize už kroutí třetí sezónu, je mu přitom stále teprve 18 let.

Plzeň chce být na přestupovém trhu aktivní! Zájem má o tři záložníky, brankáře a mladého stopera Karviné

Plzeňská Viktoria nechce být pozadu, a tak již jedná o posilách na ročník 2021/22. V současné době se v klubu hojně spekulují jména tří záložníků, brankáře a stopera. O kom je řeč?