Spojte se s námi


Chance Liga

Hranáč: Nabídky ze zahraničí? Snažím se tohle vůbec neřešit. Ronaldo byl vždy mým vzorem a doufám, že si proti němu zahraju

Robin Hranáč se vypracoval v nejlepšího stopera ligy a nyní si může splnit svůj sen. V úvodním utkání mistrovství Evropy může nastoupit do zápasu proti svému vzoru Cristianu Ronaldovi, jehož kariéra se chýlí ke konci. Co k němu řekl?

Publikováno

dne

Robin Hranáč se vypracoval v nejlepšího stopera ligy a nyní si může splnit svůj sen. V úvodním utkání mistrovství Evropy může nastoupit do zápasu proti svému vzoru Cristianu Ronaldovi, jehož kariéra se chýlí ke konci. Co k němu řekl?

Robin Hranáč po úspěšném hostování v Pardubicích navázal na své vynikající výkony i ve Viktorii Plzeň a aktuálně je jedním z nejlepších stoperů české nejvyšší soutěže.

Není tedy divu, že se nachází v nominaci trenéra Ivana Haška na EURO, který s ním dokonce počítá i směrem do základní sestavy. Hranáč nyní promluvil o turnaji i osobní stránce.

„Byl bych rád, kdybych se ukázal, ale prioritou je týmový úspěch. Na ten všichni koukáme. Ono když ho dosáhnete, individuality vyletí. Jsou tu mladí a perspektivní kluci, kteří si jdou za svým cílem.

Cítím, že je tu dobrá parta a že by z toho mohl být úspěch. Nemusí to dopadnout, ale hlavní je, abychom na hřišti nechali všechno,“ řekl Hranáč pro Sport.cz.

Pokud se Hranáčovi EURO povede, může si turnajem vykopat zahraniční angažmá, na které má ideální věk. Aktuálně ale nechce přemýšlet o dalším přestupu a pokud na to dojde, bude to řešit až po turnaji.

„Snažím se tohle vůbec neřešit. Manažerů se neptám, jestli se něco děje. Každý půlrok se může stát cokoliv, vždyť na začátku této sezony jsem nevěděl, jestli v Plzni vůbec zůstanu. Mám tam smlouvu, není tedy co řešit, a teď se soustředím jen na reprezentaci,“ dodal.

Hranáč o Ronaldovi

Vzorem stopera Viktorie Plzeň je Cristiano Ronaldo, proti kterému si může na EURU zahrát. Vše je tedy na trenérovi Haškovi, zda jej do úvodního zápasu s Portugalskem pošle.

„Doufám, že se to stane. Věřím, že si proti němu zahraju. Vždycky byl mým hlavním vzorem a je jím pořád. Líbí se mi jeho charakter. Snažím se pochopit jeho motivaci. Pořád si jde za úspěchem, i když je finančně zajištěný. To samé platí pro Lionela Messiho. Strašně je obdivuji,“ zakončil.

Zdroj: Sport.cz

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.