Spojte se s námi


Fotbal

Velký úspěch pro stopera Viktorie Plzeň! Hranáč se dostal do nejlepší jedenáctky Konferenční ligy

Robin Hranáč prožil v dresu Viktorie Plzeň vskutku skvělou sezónu. Stal se oporou týmu nejen v domácí soutěži, ale také v evropských pohárech. A právě za výkony na poli Konferenční ligy si vysloužil skvělé ocenění, když byl jmenován do nejlepší jedenáctky soutěže.

Publikováno

dne

Robin Hranáč prožil v dresu Viktorie Plzeň vskutku skvělou sezónu. Stal se oporou týmu nejen v domácí soutěži, ale také v evropských pohárech. A právě za výkony na poli Konferenční ligy si vysloužil skvělé ocenění, když byl jmenován do nejlepší jedenáctky soutěže.

1 000 Kč zdarma s promo kódem: BIGPROMOCZ

dalších 3000Kč za vklad + free spiny

VYUŽÍT PROMO KÓD
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Ještě před začátkem právě uplynulého ligového ročníku byl i ve svých čtyřiadvaceti letech považován za vskutku solidní prospekt. Málokdo by ale čekal, že se urostlý stoper stane základním stavebním kamenem defenzivy Západočechů.

Hranáčovi hostování v Pardubicích z herního hlediska opravdu bodlo a po návratu do Plzně se prakticky okamžitě zařadil do základní sestavy.

V uplynulém ročníku Fortuna ligy zasáhl do 32 zápasů, ve kterých coby stoper vstřelil tři góly a u dalších dvou asistoval. Svými výkony každopádně Viktorii výrazně přispěl ke konečnému třetímu místu v domácí soutěži a hlavně ke čtvrtfinále Konferenční ligy.

Na půdě pohárové Evropy odehrál celkem 15 utkání a není tak divu, že si jeho slušné práce všiml i reprezentační trenér Ivan Hašek. Ten jej zařadil do nominace na nadcházející Mistrovství Evropy v Německu.

Mimo to byl čtyřiadvacetiletý fotbalista v rámci ankety Ligové fotbalové asociace tento týden vyhlášen nejlepším obráncem první ligy. A nyní zapisuje Hranáč další úspěch.

„Takové ocenění mě překvapilo, nečekal jsem to. Jsem za něj ale rád a hodně si ho vážím,“ říká čtyřiadvacetiletý fotbalista. „Samozřejmě bych individuální ocenění rád vyměnil za týmovou trofej, protože naše cesta touto sezonou byla super. Ale i tento moment mě zase pomůže do každého dalšího zápasu, opravdu si ho vážím,“ řekl Hranáč o ocenění pro nejlepšího obránce ligy na klubovém webu.

Hranáč v ideální sestavě Konferenční ligy

Plzeňský stoper se totiž dostal do nejlepší jedenáctky uplynulého ročníku Evropské konferenční ligy. Ideální sestavu přitom skládali experti UEFA. Za nejlepšího hráče „EKL“ zvolili Ayouba El Kaabiho, jenž rozhodl finále nad Fiorentinou ve prospěch Olympiakosu.

A jak vypadá ideální sestava Konferenční ligy? Terraciano – Dodo (oba Fiorentina), Hranáč (Plzeň), Carmo (Olympiakos), Biraghi (Fiorentina) – Vanaken (Bruggy), Fortunis (Olympiakos), McGinn – Bailey (oba Aston Villa), El Kaabi, Podence (oba Olympiakos).

Zdroj: UEFA, FC Viktoria Plzeň

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.