Spojte se s námi


Chance Liga

Hradec v přípravě porazil Jihlavu těsně 1:0

V přípravném utkání se proti sobě postavily týmy Hradce Králové a Jihlavy. Prvoligový Hradec nezaváhal a svého soupeře porazil těsně 1:0 díky brance Vašulína.

Publikováno

dne

V přípravném utkání se proti sobě postavily týmy Hradce Králové a Jihlavy. Prvoligový Hradec nezaváhal a svého soupeře porazil těsně 1:0 díky brance Vašulína.

Úvod utkání musel fanoušky rozhodně bavit. Hned v prvních minutách se dostal dvakrát do šance hradecký Adam Gabriel, kromě něj také zahrozil Wilson.

První branka byla k vidění už v osmnácté minutě, kdy hradeckou aktivitu využil Daniel Vašulín. To vše po kombinaci Gabriela s Dvořákem, přičemž Vašulín dostal míč naservírovaný na malém vápně, odkud se nemýlil.

Ke konci prvního poločasu měl Hradec ještě několik šancí, nicméně ani jedna neskončila za zády brankáře Jágrika. Dvě minuty před koncem první půle pak mohl srovnat stav utkání Lacko, jenže jeho střelu z pokutového území vyrazil Vízek na roh.

Na začátku druhé půle byla častěji na balonu Jihlava, nicméně žádnou větší šanci si nevypracovala.

Za zmínku pak stojí pasáž od 75. minuty, kdy se nejprve dostal do šance Ogiomade, jehož rána orazítkovala břevno, po následném rohu měl pak Bajza plné ruce práce, aby nebezpečnou hlavičku vyrazil.

V poslední větší příležitosti se ocitl Rybička po křižné přihrávce Leibla, skvělým zákrokem se ale blýskl jihlavský brankář. Hradec tak nakonec porazil Jihlavu 1:0.

Zdroje: Livesport, Onlajny

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.