Spojte se s námi


Hokej

Hokejový život na Twitteru: Hlavním tématem Krejčího přestup nebo Hlinka Gretzky Cup. Zaujme také flashback do historie

Ani v letním období hokejoví redaktoři či fanoušci zcela nespí. Už vůbec ne, když se konečně začne hrát hokej. I když zatím přípravný či mládežnický, i tak oko nejednoho fanouška ostrý zápas potěší.

Publikováno

dne

Ani v letním období hokejoví redaktoři či fanoušci zcela nespí. Už vůbec ne, když se konečně začne hrát hokej. I když zatím přípravný či mládežnický, i tak oko nejednoho fanouška ostrý zápas potěší. A ti, které reprezentace mladých příliš nezajímá, se mohou alespoň těšit na hvězdu v olomouckém dresu. Na Twitteru je hlad po hokeji znát v jakémkoliv období.

Bývalý redaktor deníku Sport a aktuálně autor newsletteru Ruský blafák Jiří Vítek vytáhne občas na svém twitterovém profilu nějaký zajímavý statistický údaj. Tak si našel jeden také k nejdiskutovanějšímu přestupu posledních let.

Jan Eichler je člověk, který hltá především kanadsko-americkou NHL. Jeho názory můžete slyšet třeba v podcastu Bomby v NHL. I proto se tento učitel angličtiny rozplývá nad sestavou hráčů, které budeme moct v následujícím ročníku Tipsport Extraligy vidět.

Hokejový redaktor deníku Sport Pavel Ryšavý je rovněž z příchodu Davida Krejčího do Olomouce nadšený. Není se vlastně čemu divit. 

Kromě přestupu jednoho medvěda do místních lesů zaujal fanoušky také Hlinka Gretzky Cup. Někdejší Memorial Ivana Hlinky je už pro osmnáctileté mladíky silnou tradicí. Zde fanoušci například řeší, jestli je zimní stadion v Břeclavi ten správný stánek, kde se má turnaj odehrávat.

Abych přiznal barvu, i já jsem vzal za vděk mládežnickému hokeji. V nudných letních večerech se jedná o příjemné zpestření. Navíc je až neuvěřitelné, jaké nasazení dokážou osmnáctiletí kluci vyvinout. 

Ještě jeden Tweet Jiřího Vítka mě zaujal natolik, abych se o něj podělil. Dlouho jsme totiž sledovali sportovní události na uzavřených stadionech. O to více pak zamrzí chování některých jedinců. Otázka je, jestli to vůbec ještě v dnešní době někoho překvapuje.

Občas se na Twitteru objeví i nějaký ten zajímavý výlet do historie. Stránka NHL Česko připomněla fanouškům jeden z pohlednějších českých soubojů za mořem. V hlavní akci Robert Lang vs. Tomáš Vokoun.

Zdroj: Twitter

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.