Spojte se s námi


Hokej

Hokej v TV: Leden bude ryze extraligový, nejčastěji diváci uvidí Mountfield

S novým kalendářním rokem přichází tradiční přehled toho, co hokejového nás na televizních obrazovkách čeká v následujícím měsíci. Po zrušeném juniorském šampionátu si budeme muset vystačit pouze s Tipsport Extraligou. Oba vysílatelé nejvyšší české soutěže si připravili minimálně čtrnáct přímých přenosů.

Publikováno

dne

S novým kalendářním rokem přichází tradiční přehled toho, co hokejového nás na televizních obrazovkách čeká v následujícím měsíci. Po zrušeném juniorském šampionátu si budeme muset vystačit pouze s Tipsport Extraligou. Oba vysílatelé nejvyšší české soutěže si připravili minimálně čtrnáct přímých přenosů.

Většina fanoušků bude opět zřejmě upínat své zraky k zápasům, které nabídne Česká televize. Veřejnoprávní kanál musel ze svého programu vyškrtnout zápasy z Mistrovství světa hráčů do 20 let, které zasahovaly i do nového roku. Juniorský šampionát byl totiž v jeho průběhu z koronavirových důvodů předčasně ukončen.

Jelikož není na leden v plánu žádná reprezentační akce, které se na ČT Sport pravidelně vyskytují, musí se fanoušci spokojit s českou extraligou.

Tradiční vysílatel české nejvyšší soutěže nabídne v lednu minimálně šest přímých přenosů, z čehož hned dvakrát odvysílá utkání Mountfieldu HK a Litvínova. Oba soupeři se střetnou ve vzájemném utkání před kamerami ve středu 19. ledna.

Na konci měsíce má Česká televize práva ještě na další dva hrací dny. Bývá však už pravidlem, že některá utkání zveřejňuje až dodatečně. V pátky pak nabídne ČT Sport tradičně souhrn z extraligového kola s experty, v pondělky zase nebude chybět pořad Hokej den poté.

Přímé přenosy na ČT Sport
4.1. – 17:30Mountfield HK – Dymano Pardubice
9.1. – 17:20Energie KV – Oceláři Třinec
11.1 – 17:20Motor ČB – Bílí Tygři Liberec
16.1. – 16:40Vítkovice Ridera – Verva Litvínov
19.1. – 17:20Verva Litvínov – Mountfield HK
23.1. – 17:00Sparta Praha – Rytíři Kladno

Placený kanál O2 TV Sport musel v prosinci škrtat ze svého programu především nálož zápasů z plánovaného Winter Hockey Games. Pokud koronavirová situace nějak dramaticky nezmění program Tipsport Extraligy, uvidí diváci maximální možný počet přenosů, na které vlastní O2 TV Sport práva.

Ta se vztahují zpravidla na čtvrteční předehrávky či dohrávky z páteční kola. Celkem hokejový šéfkomentátor O2 TV Sport Jan Homolka potvrdil osm extraligových přímých přenosů.

Dvakrát se v tomto měsíci objeví na placeném kanále týmy Plzně, Mountfieldu, Komety, Třince a Pardubic. Nejvícekrát se tak v lednu objeví v TV, v součtu obou vysílatelů, Moundfield HK, a to hned čtyřikrát.

Přímé přenosy na O2 TV Sport
6.1. – 17:30Škoda Plzeň – Mountfield HK
7.1. – 18:00Bílí Tygři Liberec – Oceláři Třinec
13.1. – 18:00Kometa Brno – Vítkovice Ridera
14.1. – 18:30Sparta Praha – Mountfield HK 
20.1. – 17:00Oceláři Třinec – Dynamo Pardubice
21.2. – 18:00HC Olomouc – Verva Litvínov
27.1. – 17:30Škoda Plzeň – Dynamo Pardubice
28.1. – 18:00Kometa Brno – Energie KV

Zdroj: ČT Sport, O2 TV Sport

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.