Spojte se s námi


Premier League

Hodgson byl pyšný na výkon, o to více ho zklamal výsledek

Publikováno

dne

Velký smutek zavládl včera večer v kabině Crystal Palace. Londýnský klub doma v dohrávce 29. kola anglické Premier League hostil Manchester United a ve druhém poločase vedl už o dvě branky, přesto nakonec nezískal ani jeden bod…

„Smutek. Totální smutek. Viděl jsem skupinu hráčů, kteří ze sebe pro klub a spoluhráče vydali vše, vzepřeli se papírovým předpokladům a nakonec nemají nic. Totéž nás potkalo už proti Tottenhamu a stalo se to podruhé v řadě… Hodně mě to kvůli hráčům mrzí,“ hlesl po závěrečném hvizdu manažer Roy Hodgson.

Eagles skvěle začali, už v jedenácté minutě je poslal do vedení Andros Townsend a když se krátce po změně stran prosadil i Patrick van Aanholt, schylovalo se k velkému překvapení. Red Devils ovšem nesložili zbraně, v 55. minutě dal kontaktní branku Chris Smalling a čtvrthodiny před koncem srovnal Romelu Lukaku. Šokovaní domácí nakonec přišli i o jeden bod, v nastavení jim ho sebral Nemanja Matić.

Crystal Palace zažil mizerný vstup do sezony a Hodgson se jeho kormidla ujal v průběhu podzimu. Po skvělém přelomu roku se týmu aktuálně znovu přestalo dařit, prohrál třikrát v řadě a celkem nebral tři body v šesti po sobě jdoucích duelech, v tabulce to vše znamenalo propad na sestupovou osmnáctou příčku.

„Jsme v sestupovém pásmu, ale to, že padáme, mi všichni říkali už po sedmi zápasech. V tuto chvíli nesestupujeme, jen jsme v sestupovém pásmu. Nemyslím si, že bych potřeboval někoho přesvědčovat o tom, že tým má svou kvalitu. Je odhodlaný a má neuvěřitelného bojového ducha,“ upozorňuje Hodgson

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.