Spojte se s námi


Fotbal

Hned tři hráči Chelsea byli požádáni, aby opustili klub! O koho se jedná?

Kouč Thomas Tuchel vytvořil během svého působení na Stamford Bridge kádr s opravdu vysokou kvalitou a dravostí po zisku dalších trofejí. Všichni členové mužstva ovšem nedisponují v jeho očích dostatečnými kvalitami. Na koho týmové číslo už nevyšlo?

Publikováno

dne

stamford bridge chelsea
Zdroj: Pixabay

Kouč Thomas Tuchel vytvořil během svého působení na Stamford Bridge kádr s opravdu vysokou kvalitou a dravostí po zisku dalších trofejí. Všichni členové mužstva ovšem nedisponují v jeho očích dostatečnými kvalitami. Na koho týmové číslo už nevyšlo?

Dle deníku The Athletic bylo oznámeno hned třem hráčům, aby si začali hledat nový klub. Příliš světlé budoucnosti v týmu Blues se nejspíše nedočká trio záložníků Tiemoue Bakayoko, Danny Drinkwater a Ross Barkley.

Hráčům byla navíc oficiálně odebrána týmová čísla a je tak jen otázku času, kdy útroby Stamford Bridge opustí. Ani jeden ze jmenovaných si od svého příchodu nedokázal získat stabilní pozici v základní jedenáctce a tudíž nejsou podle kouče Tuchela dostatečnou oporou týmu.

Německý stratég hráčům po předsezónní přípravě oznámil, že s nimi už nadále nebude do dalšího ročníku počítat. Chelsea přitom za záložní trio zaplatila v přepočtu přes 90 milionů liber.

Jak Bakayoko, Drinkwater, tak i Barkley se pokoušeli nakopnout svou kariéru zpět díky hostování, příliš ovoce to ovšem nevyneslo. Navíc je zmiňovaná trojice placená velmi tučnými odměnami a pro klub bude tedy velmi těžké, se jich zbavit.

Blízko odchodu je také útočník Tammy Abraham, jenž nedokázal najít pod Tuchelem dostatečnou střeleckou formu a nejspíš tak bude směřovat na adresu italského AS Řím. Chelsea by za útočníka měla inkasovat 45 milionů eur.

Vzhledem k ekonomické krizi, způsobené pandemií koronaviru, mají kluby po celé Evropě poměrně rázné finanční potíže. I londýnští Blues by si tak chtěli trochu oddechnout od vysoce placených hráčů.

K jejich odchodu napomáhá i příchod útočníka Romela Lukaka. Bývalý hráč Interu Milán rozhodně nebyl levnou záležitostí a Chelsea si tak potřebuje po finanční stránce udělat trochu více místa.

Do konce přestupového období zbývají ještě dva týdny, tedy spoustu času. Bude zajímavé sledovat, zda-li trojice záložních hráčů opravdu dostane novou příležitost pro růst kariéry, nebo bude jejich trápení na Stamford Bridge pokračovat nadále.

Zdroj: Sport Bible

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.