Spojte se s námi


Fortuna liga

Hložek se mohl v zimě vrátit do Sparty! Měl jsem telefonát s Rosickým. Sparta o mě stála, ale já se do Česka vracet nechci, řekl

Adam Hložek s Bayerem Leverkusen vybojoval double, po osobní stránce ale zcela spokojený být nemůže. Talentovaný útočník nyní přiznal, že v zimě se na něj vyptávali dokonce i ze Sparty, ale návrat na Letnou ihned odmítl.

Publikováno

dne

Adam Hložek s Bayerem Leverkusen vybojoval double, po osobní stránce ale zcela spokojený být nemůže. Talentovaný útočník nyní přiznal, že v zimě se na něj vyptávali dokonce i ze Sparty, ale návrat na Letnou ihned odmítl.

Po přestupu ze Sparty se Adam Hložek v Bayeru Leverkusen prosazoval náročněji, ale se sezonou 2022/23 mohl být poměrně spokojený. V té následující chtěl častěji nastupovat v základní sestavě, což se mu ale nepovedlo.

Trenér Xabi Alonso mu dával šance spíše z lavičky a poměrně často chodil na hřiště na pouhou minutu. S Leverkusenem nicméně oslavil zisk doublu, což už mu nikdo neodpáře.

Vše ale mohlo být jinak a v létě mohl oslavit tituly dva. Zajímala se o něj totiž pražská Sparta, která mu chtěla nabídnout prostor v základní sestavě a obhájit titul šampiona.

To se jí nakonec povedlo i bez Hložka, který byl za hovor se sportovním ředitelem Tomášem Rosickým rád, ale jeho návrat do české nejvyšší soutěže nepřicházel v úvahu.

„V zimě jsem měl telefonát s Tomášem Rosickým. Sparta o můj návrat stála a jsem za to moc rád. Je to můj milovaný klub, ale do Česka se vracet nechci. Leverkusen by mě stejně nepustil“ řekl Hložek v podcastu Kudy běží zajíc.

Bayer mu chtěl dát šanci i proto, že přišel o Victora Boniface, který prvně zamířil na AFCON a poté se zranil. Hložek na jaře nastupoval častěji, avšak už nyní společně s agentem řeší, kde bude na podzim hrát.

Setrvání v Leverkusenu je nepravděpodobné i vzhledem k tomu, že dorazí posily. Nejspíše tak zamíří na hostování v rámci ligy, prioritou je totiž setrvání v Bundeslize.

Zdroj: Kudy běží zajíc

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.