Spojte se s námi


Bojové sporty

Hledá se prst! Kanaďan přišel v MMA zápase o prsteníček a všiml si toho až v pauze mezi koly

Apríl v plné parádě? Kéž by. Na turnaji CFFC 94 se stala velmi kuriózní událost. Jeden ze zápasníků přišel v průběhu zápasu o prst a v zápalu boje si toho nevšiml.

Publikováno

dne

Apríl v plné parádě? Kéž by. Na turnaji CFFC 94 se stala velmi kuriózní událost. Jeden ze zápasníků přišel v průběhu zápasu o prst a v zápalu boje si toho nevšiml.

Zdroj: Pixabay

Tak tohle se jen tak nevidí. V MMA jsou všelijaké úrazy běžné, ale aby někdo přišel o prst? Velmi ojedinělá situace.

Kanaďan Khetag Pliev ještě přidal na kurióznosti tím, že si absence svého prsteníčku na své ruce v zápalu boje nevšiml. Vypozoroval to až v pauze po druhém kole zápasu.

https://twitter.com/ChillemDeebo/status/1377801169645531136?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1377801169645531136%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.bjpenn.com%2Fmma-news%2Fkhetag-pliev-loses-his-finger-mid-fight-at-cffc-94%2F

Zápas musel být pochopitelně přerušen a Pliev musel skousnout prohru. Nicméně všechny muselo rozesmát i zhrozit zároveň prohlášení z reproduktorů.

„Na turnaji CFFC 94 právě veřejně oznámili, že se snaží najít chybějící prst zápasníka. Zjevně o něj přišel během zápasu a musí se nacházet někde v místě konání,“ znělo z reproduktorů na stadionu, kde se turnaj konal.

Prst se nakonec našel a byl úspěšně přišit kanadskému zápasníkovi zpět na ruku. Pliev tak prohrál podruhé ve svém sedmém zápase mezi profesionály. Musí však mít radost z toho, že má zpět svůj prst.

Doposud se přesně neví, kdy a při čem přesně Pliev o svůj prst přišel.

Zdroje: Twitter, MMA Junkie

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.