Spojte se s námi


Fortuna liga

HET liga a výměny trenérů

Publikováno

dne

Po 20. kole HET ligy, nejvyšší fotbalové soutěže je jisté, že se musel rozloučit další trenér. Po prohře Baníku Ostrava v Jablonci je to Radim Kučera. A tak se odchody trenérů v letošním ročníku zaokrouhlily na deset.

Pavel Vrba zdroj fkteplice.cz

Zdroj: fkteplice.cz

Otázkou je, kolik koučů vydrží do konce ročníku 2017/18. Zbývající šestka se nachází:

Plzeň, trenér Vrba

Zdá se, že zde je pozice velice pevná i vztahy mezi vedením a trenérem trvalé a dobré. Leč výkony Viktorie nejsou tak dobré, jak se očekávalo. V lize zatím bez výhry, náskok se tenčí, v pohárové Evropě hrozí vyřazení od Sportingu Lisabon. Na výměnu to však nevypadá.

Olomouc, trenér Jílek

Olomouc po postupu překvapuje dobrými výkony i postavením v tabulce. To asi čekal málokdo. A kouč na tom má velkou zásluhu. Vypadá to na pohodovou spolupráci, pokud nepřijde atraktivní nabídka, ale to je jiná situace.

Bohemians, trenér Hašek

Tento tým udělal ve výkonech velké zlepšení a je to jistě činností kouče Haška. Další posuny s týmem má jistě již připravené. Tady to vypadá na delší spolupráci.

Teplice, trenér Šmejkal

Teplice drží klidný střed, na vyšší posty asi v této sezoně již nemyslí a k sestupovým postům je daleko. Zde bude klid na další trénování.

Brno, trenér Pivarník

Převzal tým před sezonou a snaží se mužstvo vézt k lepším výkonům. Zatím se to moc nedaří a stále se drží na spodních patrech tabulky. Kvalita trenéra by však měla být zárukou, že se podaří ligu udržet a příští rok bude lepší.

Dukla, trenér Hynek

Zde se jeví situace jako riziková. Dukla se rychle propadla do míst sestupové kalkulace. Možná by potřeboval osvěžit tým. Uvidí se ve dnech příštích.

Letošní ročník je dobrodružný i na těchto postech. Někdy by bylo možná dobré se zamyslet nad pravými důvody problémů a řešení.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.