Spojte se s námi


eSport

Herní tým SINNERS mění svého pátého hráče, angažuje světovou hvězdu

Herní tým SINNERS přichází týden po vítězství na Vodafone MČR v CS:GO s velkou změnou uvnitř svého týmu. Z týmu odchází hráč Hubert „CaNNiE“ Ludwig.

Publikováno

dne

Herní tým SINNERS přichází týden po vítězství na Vodafone MČR v CS:GO s velkou změnou uvnitř svého týmu. Z týmu odchází hráč Hubert „CaNNiE“ Ludwig, na jeho místo pak přichází hráč se statutem evropské superstar, Tomáš „oskar“ Šťastný.

Zdroj: Playzone

SINNERS, kteří si podmanili za celý rok každý větší turnaj a korunovali své počínání na českém mistrovství, cítili, že potřebují novou motivaci. Tou je útok na přední třicítku nejlepších světových týmů.

To se v minulosti dokázalo podařit jen sestavě Alza.eXtatus, která dosáhla na 28. místo globálního žebříčku.

Tým z Podještědí si pro svůj zahraniční atak vybral světového trenéra Michala „Ketubora“ Csontoše, který se po roce vrátil z Austrálie, a Tomáše „oskar“ Šťastného, hvězdu týmů HellRaisers, Sprout či Mousesports.

„Vždycky jsem se chtěl vrátit do Česka,“ přiznal Šťastný v tiskové zprávě.

Ludwig ve svém statusu na sociálních sítích přiznává „Když jsem se to dozvěděl po vyhraném MČR, byl to pro mě šok. Nikdy bych nevěřil tomu, že ikona, ke které jsem tak moc vzhlížel, mě nahradí v týmu, který jsem složil.“

Zdroj: PLAYzone.cz

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.