Spojte se s námi


Ostatní

Heinze se připravuje na své první angažmá v roli trenéra

Publikováno

dne

Legendární argentincký obránce Iván Gabriel Heinze se po ukončení aktivní hráčské kariéry připravoval na roli trenéra. Bude v ní slavit podobné úspěchy, jako slavil v období své hráčské kariéry?

Již devětatřicetiletý Iván Gabriel Heinze je jistě každému fanouškovi fotbalu znám. Svého času jeden z nejlepších stoperů světa a dlouholetý obránce argentinské reprezentace se poprvé ujme týmu z pozice trenéra. Jeho prvním trenérským angažmá bude Vélez Sarsfield.

V dresu Argentiny odehrál Heinze celkem 73 zápasů a vstřelil z pozice obránce tři góly. Hráčskou kariéru odstartoval i ukončil ve svém mateřském Newells. Heinze postupně oblékal dresy Valladolidu, Sportingu, PSG, Manchesteru United, Realu Madrid, Marseille či AS Řím. V Ligue 1 si připsal 157 startů, v LaLize pak 90. V LM si připsal 41 startů a tři góly.

Mezi největší hráčské úspěchy patří titul v Premier League v roce 2007 s Manchesterem United, titul Ligue 1 v roce 2010 s Marseille, titul v LaLize v roce 2008 s Realem Madrid. Na svém kontě má i zlatou medaily z olympiády a dva francouzské domácí poháry.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.