Spojte se s námi


Fortuna liga

Hapal po Spartě: O všem rozhodla červená karta. Spartu jsme zlobili, ale vyrovnat už nedokázali. Jsme z výsledku zklamaní

Ostravský Baník už to bude mít s bojem o evropské poháry velmi těžké. Do konce nadstavbové části probíhajícího ročníku Fortuna ligy mu zbývá odehrát už jen dva zápasy. Z posledního klání se Spartou navíc znovu nevzal ani bod. Jak utkání zhodnotil Pavel Hapal?

Publikováno

dne

Ostravský Baník už to bude mít s bojem o evropské poháry velmi těžké. Do konce nadstavbové části probíhajícího ročníku Fortuna ligy mu zbývá odehrát už jen dva zápasy. Z posledního klání se Spartou navíc znovu nevzal ani bod. Jak utkání zhodnotil Pavel Hapal?

500 Kč od Fortuny

Za kolik si zahraješ tolik dostaneš

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Ještě před koncem základní části to vypadalo, že je Baník jasným favoritem na kvalifikaci do pohárové Evropy. Na pátou Mladou Boleslav ale postupně ztratil svůj náskok, v druhém kole nadstavby pak svému konkurentovi podlehl na domácím hřišti 0:1.

V nadstavbové části zatím nezískal ani bod, všechny tři zápasy doposud prohrál. Na Slavii vyhořel vysoko 0:5, doma pak podlehl Mladé Boleslavi a v úterý večer nepřivezl ani bod z Letné (1:2).

Nejen, že Baník klesl na pátou příčku a aktuálně má na čtvrtou Mladou Boleslav dvoubodové manko, dotáhlo se na něj i šesté Slovácko. To na pozici číslo 5 ztrácí už jen jediný bod, a to díky výhře v městě automobilů (1:0).

Zápas se Spartou nicméně i co do předvedeného výkonu zkrátka nebyl na zisk žádného bodu. Zejména v prvním poločase, kdy si svěřenci Pavla Hapala vytvořili jedinou velkou příležitost.

Hapal o zápase se Spartou

V druhé půli sice svůj herní projev zlepšili, do vyložených gólovek se ale znovu nedostali. Slezané se tedy musí pokusit získat nějaké body v Plzni a v rámci posledního kola nadstavby porazit doma Slovácko. Jak duel se Spartou zhodnotil trenér Hapal?

„Utkání rozhodl první poločas, kdy jsme se báli hrát. Sparta získávala všechny míče a byla jasně lepší. Nám chyběla sebedůvěra. Nevím, z čeho to plynulo. Druhý poločas byl úplně jiný, hráli jsme daleko lépe a myslím, že jsme byli v určité fázi i lepší než Sparta,“ řekl Hapal v rozhovoru po zápase.

„Podařilo se nám vyrovnat, ale o všem rozhodla červená karta. Po ní jsme inkasovali gól a i když jsme se ještě i bez jednoho hráče pokoušeli vyrovnat a Spartu jsme zlobili, už se nám to nepodařilo a z výsledku jsme zklamaní,“ dodal.

Zdroj: Fortuna liga, FC Baník Ostrava

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.