Spojte se s námi


eSport

GTA nebo Assasin’s Creed: Jaké hry se v říjnu nově objeví v rámci vyšších členství programu PlayStation Plus?

GTA nebo Assasin’s Creed. Sony PlayStation včera 12. října konečně zveřejnilo seznam říjnových her, které budou k dispozici zdarma ke stažení v rámci vyšších úrovní členství. A tedy PlayStation Plus Premium a Extra.

Publikováno

dne

GTA nebo Assasin’s Creed. Sony PlayStation včera 12. října konečně zveřejnilo seznam říjnových her, které budou k dispozici zdarma ke stažení v rámci vyšších úrovní členství. A tedy PlayStation Plus Premium a Extra.

Sony včera 12. října zveřejnilo na PlayStation Blogu seznam několika her, které se v říjnu nově objeví v rámci katalogů pro předplatné PS Plus Extra a Premium.

Fanoušci se tak mohou těšit hned na několik známých titulů. V níže přiloženém twitterovém příspěvku si ostatně můžete prohlédnout upoutávku k nově přibývajícím hrám.

Těmi největšími taháky bezesporu budou Grand Theft Auto: Vice City – The Definitive Edition, Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age a Assassin’s Creed Odyssey.

Tyto velmi známé, slavné a v neposlední řadě také skvělé tituly budou v katalogu k dispozici od úterý 18. října, spolu s Assasin’s Creed Syndicate a Assasin’s Creed 3 Remastered. Celý seznam pak najdete ve výše uvedeném odkazu.

Sony tak dodržuje to, co fanouškům po oznámení těchto nových tří stupňů předplatného slíbilo. A tedy, že do katalogů, prostřednictvím kterých si hráči mohou zdarma stahovat nemalé množství her, budou přibývat i další značky.

Majitelé PlayStationu 5 pak budou mít možnost stáhnout si ještě jednu další hru, kterou je The Medium.

The Medium je klasickým psychologickým hororem z pohledu třetí osoby s dvojí realitou – skutečným světem a světem duchů. V této hře budete řešit hádanky zahrnující oba světy, odhalíte temná tajemství a setkáte se tzv. The Maw – s monstrem zrozeným z velké tragédie.

Zdroj: PlayStation

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.