Všechno vypadalo, že Martin Graiciar posílí pro příští sezónu tým Slavie. Nakonec se ale klub s hráčem nedohodl, má zájem o jiného útočníka, kterého by měl představit v v nejbližších dnech.

Graiciar měl být v loňské sezóně obrovskou posilou letenských. Důvěru kouče ale nezískal a odehrál pouhých osm zápasů ve Fortuna lize. Vše prý ale souviselo hlavně s trenérem Jílkem, se kterým nevycházelo více hráčů a Graiciar byl jedním z nich.
Po konci sezóny ale projevil Jindřich Trpišovský velký zájem pro to, aby hráč odehrál následující sezónu v Edenu. Jednání byla velmi blízko k tomu, aby Graiciar ve Slavii smlouvu podepsal, Slavia prý ale nakonec nabídku stáhla.
Graiciar tak v příští sezóně v naší lize působit nebude. Nabídky na stole ale má. Dle zdroje, který hráče dobře zná, by se mělo jednat o angažmá v nižších soutěžích v Německu. Upadá tak kariéra velkého talentu?
Co by u bolševika dělal?? Tam chodí akorát mrdka malinský a kuchta
pise nekdo kdo asi fandi bolsevikum z toaletny 🙂
Koukám Pepé že tě mamka měla radši polknout
Ono debilita rudochů nezná mezí.
PEPE představa debila tady funguje..jen chybí podpis..!!!!