Spojte se s námi


Fotbal

Fulham vs. Wolves: Premier League, preview a tipy na sázení

Pondělní dohrávka 13. kola Premier League nabídne šlágr o střed tabulky mezi Fulhamem a Wolves. Zatímco domácí jdou s formou dolů, hosté se po horším startu dokázali zvednout.

Publikováno

dne

Pondělní dohrávka 13. kola Premier League nabídne šlágr o střed tabulky mezi Fulhamem a Wolves. Zatímco domácí jdou s formou dolů, hosté se po horším startu dokázali zvednout.

Fulham se po slušném startu ročníku zasekl, z minulých čtyř kol ukořistil jediný bod a dostal se nebezpečně blízko pásma sestupu. Před startem 13. kola měl z 15. příčky na poslední trojici náskok sedmi bodů.

Wolves jsou pravým opakem, tedy příjemným překvapením sezóny. Dokonce i minulé kolo bez zraněné opory Pedra Neta vyhráli nad Tottenhamem a do 13. kola šli ze 13. příčky. Na pásmo sestupu pohodlný desetibodový náskok.

Klíčové postavy Fulhamu

Na trhu je velký zájem o Joaa Palhinhu, portugalský reprezentant je vynikající směrem dozadu. Mezi třemi tyčemi drží tým jakž takž nad vodou Bernd Leno, stále jeden z nejlepších brankářů v soutěži.

Klíčové postavy Wolves

V dresu hostí se zvedá Hee-chan Hwang, korejský zabiják již sedmkrát udeřil a dvakrát asistoval. V nepřítomnosti Neta musí zabrat Matheus Cunha, brazilský technik je zatím na dvou gólech i asistencích.

Preview

Fulham se po odchodu Aleksandara Mitroviče extrémně trápí v útoku, s deseti góly má po Burnley druhý nejhorší útok v Premier League. Více než jednou skóroval v jediném z minulých pěti utkání.

Wolves naopak minulé kolo zvládli velmi dobře i bez Neta, tentokrát je navíc čeká slabší soupeř. I vzhledem k dobrému výkonu proti Spurs to vidím na neprohru hostů z West Midlands.

Zároveň vzhledem ke slabému útoku Fulhamu i s ohledem na absenci Neta, která přeci jen ofenzivu Wolves určitým způsobem oslabí, očekávám, že branek moc neuvidíme.

Tip na sázeníKurz TipsportKurz FortunaKurz Betano
Neprohra Wolves 1.591.591.6
Under 2.51.81.791.79
Bonus
Bonus ke vkladu až
Bonus za registraci350 Kč
Bonus za vklad až3000 Kč
Bonus za registraci300 Kč
Bonus za vklad až50000 Kč
Bonus za registraci200 Kč
Bonus za vklad až10000 Kč
Bonus za registraci900 Kč
Bonus za vklad až6000 Kč
Bonus za registraci200 Kč
Bonus za vklad až2000 Kč
Bonus za registraci300 Kč
Bonus za vklad až25000 Kč
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Reklama

Oblíbené