Reklama

Fraternitas Botlane zase spolu? Denyk možná zamíří do XL

Je tu MSI a s ním i první spekulace o přestupech hráčů. Jedna z prvních, která se začala řešit, je spekulace o přestupu českého hráče Denyk do Excel Esports, který by měl v týmu nahradit supporta Toreho.

Zdroj: Flickr, LoL Esports, CC BY-NC-ND 2.0

Patrik “Thale” Jírů a Petr “Denyk” Haramach, tato dvě jména si moc dobře pamatuje každý český fanoušek League of Legends. Před několika lety jsme oba mohli vídávat jako dva základní kameny týmu Fraternitas, který ovládl českou scénu.

Éra Fraternitas už je ale za námi a doba, kdy Denyk a Thale hráli Hitpoint Masters je za námi také. Patrik s Petrem nyní hrají za dva známé týmy, které hrají nejvyšší evropskou soutěž. Denyk za Misfits, Thale za Excel.

Denyk ovšem za Misfits nenastupuje, místo něj hraje na support roli Vander. I proto přišel LEC_Wooloo, který pravidelně přináší přestupové spekulace v LEC, s jednou spekulací týkající se Denyka.

LEC_Wooloo na Twitteru: “Po vyzkoušení několika supportů z evropských regionálních lig se spekuluje o tom, že ten, kterého si nakonec Excel vyberou pro letní split LEC, bude Denyk.” Wooloo například jako první informoval o přestupu Hanse Samy do Rogue.

S velkou pravděpodobností tedy uvidíme v letním splitu tyto dva české hráče zase spolu na lince. Excel by se tak stal druhým týmem v LEC, který bude mít hned dvojici českých hráčů ve svém rosteru.

Zdroj: LEC Wooloo

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené