Spojte se s námi


Ostatní

Fotbalový Instagram #7

Publikováno

dne

Včera byla na galavečeru FIFA zvolena Fifpro nejlepší jedenáctka letošního roku a po jedenácté za sebou se v této nominaci objevili Messi s Ronaldem.

Cenu za gól roku včera získal Olivier Giroud, ale věřím, že kdyby tento přímý kop úspěšně zahrál někdo v Premier League, tak se alespoň do širšího výběru určitě dostane.

Když už jsme tu zmínili nejhezčí gól roku, o který se postaral útočník Arsenalu Olivier Giroud, po skvělé akci svých spoluhráčů, byl by to hřích si ho neukázat.

Tento fotbalista je s míčem jako jedna duše, chudák jeho soupeř, kterému se už z jeho kliček zamotala hlava.

Ashley Williams podával ve Swansea skvělé výkony, ovšem letos se na něho valí kritika ze všech stran. Ve 33 letech by však měl mít alespoň rozum. Bitka, kterou vyvolal v zápase s Lyonem na to ale rozhodně nevypadá.

O tom že Robert Lewandowski není pouze jenom nekompromisní zabiják vás přesvědčí následující video. Každopádně není od věci zmínit, že v Bundeslize nastřílel ve svých 236 zápasech 160 gólů.

Letos Cristianu Ronaldovi nikdo nemůže upřít to, že se nazývá králem fotbalového světa. 44 gólů ve 48 zápasech, obhájený titul v Lize mistrů a také titul v La Lize. Skutečně úspěšný rok.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.