Spojte se s námi


Ostatní

Fotbalový Instagram #4

Publikováno

dne

Stát se to ve finále velkého turnaje, kdy má každý gól cenu zlata, věřím že by se tomuto útočníkovi vracel ve snech tento okamžik až do jeho smrti.

Statistika střel jasně dokazuje, že Jurgen Klopp a Liverpool vyznávají útočný styl a praktikují ho za každou cenu. Letos jsou nejčastěji střílejícím týmem v Premier League, ale jejich hlavním problémem je bohužel efektivita. Ve včerejším zápase s Manchesterem United jasně dominovali, co se týče střel, ovšem gólově opět vyšli naprázdno.

Příspěvek sdílený OptaJoe (@optajoe),

Barcelona byla v letošní La Lize 100% pod trenérem Ernestem Valverdem a pokud by porazili Atlético Madrid, tak mohli vyrovnat rekord 8 výher, na které katalánský klub dosáhl pod trenérem Tata Martinou v sezóně 2013/2014. Včerejší remízou 1-1 se však o vyrovnání tohoto rekordu připravili.

V ženském týmu Juventusu mají plno nádherných hráček.

Před 9 lety vstřelil Simone Inzaghi svůj poslední gól za Lazio. Nyní vede tým jako trenér a velmi se mu daří. Včera se Laziu dokonce povedlo porazit i Juventus.

Mnoho týmů má z Lionela Messiho pěkný vítr, což tyto statistiky jasně potvrzují.

Je mi velkou záhadou, na co rozhodčí čekal…

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.