Spojte se s námi


Ostatní

Fotbalový Instagram #2

Publikováno

dne

Když propadne obrana, je na řadě brankář, aby ukázal svoje umění, ovšem ve většině případů je to právě on, kdo souboj jeden na jednoho prohraje. Občas se ale stane, že obránci napraví svojí chybu a doslova na poslední chvíli zachrání již jistý gól.

Trenér Fernando Santos dnes nechal proti Andoře svého nejlepšího útočníka Cristiana Ronalda sedět na lavičce. Na tiskové konferenci se trenér portugalského národního týmu vyjádřil, že to udělal kvůli nedostatečné kondici 32leté hvězdy Realu Madrid.

I přes naprostou dominanci v prvním poločase se Portugalci nedokázali prosadit a tak sáhl trenér ke střídání už ve 46. minutě, kdy stáhl Gelsona Martinse a vpustil do hry svého žolíka. Tento tah vyšel dokonale a Cristiano Ronaldo vstřelil v 63. minutě vítězný gól Portugalska.

A post shared by Portugal (@portugal) on

O tom, že měl Zinédine Zidane skvostnou kopací techniku rozhodně není pochyb. A na následujícím přímém kopu jeho syna Thea Zidaneho uvidíte, že své geny předal dál.

Thierry Henry motal hlavu všem hráčům, kteří se mu postavili do cesty. Celkem za svojí kariéru odehrál 581 zápasů, ve kterých nastřílel 284 gólů. Nejvíce toho odehrál za Arsenal, kde nastřílel 174 gólů, z nichž některé jsou nezapomenutelné.

Dalekonosné střely Paula Pogby jste už jistě viděli, ale slyšeli jste už jeho písničku?

O tom, že je v Jižní Americe fotbal sport číslo jedna rozhodně není pochyb. Skvělá atmosféra panuje na mnoha stadionech, ale podívejte se, jak rádi zpívají fanoušci týmu Boca Juniors.

Pierluigi Collina je brán za jednoho z nejlepších rozhodčích všech dob. U nás ale rozhodně oblíbený není a to především kvůli odpískání penalty v předposlední minutě zápasu s Nizozemskem, který jsme kvůli tomu prohráli 0-1 a následně i vypadli z evropského šampionátu.

Reklama

Oblíbené