FORTUNA národní liga – před 22. kolem

Od pátku do neděle, k tomu jeden zápas až ve středu 2. 5., tedy další dohrávka, to je menu pro 22. kolo FORTUNA národní ligy. Očekávaným zápasem bude slezské derby mezi Opavou a Třincem. Při výhře domácích se již může hovořit o prvním postupujícím.

Pardubice SFC Opava fotbal muži FNL Fortuna národní liga
Zdroj: sfc.cz

Pátek 13. 4. 2018

Znojmo /8./ – Pardubice /5./, utkání mužstev z vrchní části tabulky, které budou možná v příštím roce aspirovat na postup do nejvyšší soutěže. Letos se to již nepodaří. Měl by se hrát dobrý fotbal s možnou dělbou bodů.

Ústí nad Labem /15./ – Táborsko /12./, je naopak setkání týmů ze spodních pater. U Táborska to trochu překvapuje a další prohra by je již posadila do krizového stavu. Domácí bodují a dělají vše pro záchranu. Bude to boj o body.

Hradec Králové /3./ – Varnsdorf /13./, hosté mají před sebou stále dvě odložená utkání a při zisku se mohou dostat do klidnějšího středu tabulky. V opačném případě to bude boj o udržení. Domácím se na jaře daří a doma budou chtít pokračovat v dalším zisku a udržení třetího místa v tabulce.

Sobota 14. 4. 2018

Olympia /9./ – Příbram /2./, Olympia podává dobré výkony a daří se jí držet klidný střed tabulky. Příbram míří do nejvyšší soutěže. Její výkony a zisky bodů o tom vypovídají. Mužstvo se již  stabilizovalo, starší a mladší hráči si rozumí a majitel klubu Starka i trenér Csaplár mohou být spokojeni.

Frýdek – Místek /14./ – České Budějovice /6./, domácí se snaží sbírat body a poslední tři kola se jim to daří. Dynamo je ve velké krizi, nedaří se, špička tabulky již je daleko, nyní to asi bude jen na úrovní dohrát jarní část a připravit se na další ročník.

Neděle 15. 4. 2018

Opava /1./ – Třinec /4./, zde se již může jednat o opavský velký krok do nejvyšší soutěže. Zaslouženě. Hraje dobrý fotbal a v kvalitní formě. Třinec nečekaně ztratil několik bodů, hlavně doma, první dvě místa zaručující postup se hodně vzdálila. Ale překvapení se urodit může.

Sokolov /7./ – Žižkov /11./, sokolovští jsou usazeni ve vyšším středu tabulky a nebudou mít problémy se sestupem. Mohli by hrát v klidu, ale nedokáží zopakovat úplně kvalitní výkony. Také Viktorie vstoupila do jara úspěšně, ale trend bodování nedrží. Stále pozor na spodní patra.

Dohrávka tohoto kola Vítkovice – Vlašim až 2. 5. 2018

FORTUNA národní liga se zdá být na čele již skoro vyřešena, ale v minulosti se stala ještě mnohá překvapení. Na konci tabulky a bodových ziscích ohrožených týmů může ještě nastat změna. Určitě je dobré tuto soutěž nadále sledovat.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Vitrína dneška: Berbr už nevládne, předseda FAČRu vyzval k očistě fotbalu. U sebe ovšem nezačal

Překotné události se děly ve fotbalovém hnutí. Pro podezření z korupce a dalších trestních činů byl vzat do vazby intrikán Roman Berbr, předseda FAČR Martin Malík vyzval k očistě fotbalu. U sebe ovšem nezačal.

Bravo Teplice! Ostatní týmy se ale musí přidat, jinak zanikne jejich výstup do ztracena

Kauza Romana Berbra zahýbala celým českým fotbalem. K celé situaci se vyjadřují jak fanoušci, tak experti či bývalí hráči. Teď se ale ke všemu vyjádřil i předseda představenstva FK Teplice Pavel Šedlbauer a vyzval členy Výkonného výboru FAČR k rezignaci.

Baroš: Tohle byly praktiky mafie, některé týmy jste prostě nemohli porazit

Celým fotbalovým prostředím v České republice v posledních dnech hýbe kauza Romana Berbra v souvislosti s manipulováním zápasů. V pondělní show Tiki-Taka se k celé situaci vyjádřily i fotbalové legendy Milan Baroš s Vladimírem Šmicerem. A ostravský patriot nešel pro kritická slova dvakrát daleko.