Spojte se s námi


eSport

FIFA 18 – Soundtrack

Publikováno

dne

Soundtracky z herní série FIFA bývají velmi oblíbené a vyhledávané nejen u hráčů této fotbalové hry. Proto vám představujeme soundtrack pro nový ročník FIFA 18.

„Někteří to označují za každoroční nejlepší přehlídku pro mezinárodní umělce dnešní doby. Jiní říkají, že to symbolizuje nový svět hudebních objevů. Za sebe si přejeme, aby šlo o jedinečný mezinárodní hudební zážitek na poli soundtracků. Pokud jde o globální hudební události, naší strategií pro EA SPORTS™ FIFA 18 je změnit hru – opět.

„Soundtrack FIFA 18 skutečně odráží nejpopulárnější hru světa, jelikož zahrnuje přes 40 skladeb od umělců z více než desítky zemí. Tvůrčí hudby ve filmových předělech se dočká režim Cesta: Hunterův návrat pro PlayStation 4, Xbox One a PC. A některá velká jména, která se v minulosti na soudtracku podílela, navrhla dresy pro FIFA Ultimate Team™.“

specialni edice fut kits by easports.com

EA SPORTS vybrali do letošního soundtracku nové skladby světových umělců jako jsou Lorde, alt-J, The War On Drugs, The National, Portugal. The Man, The xx a mnoho dalších.

Celý soundtrack je k dispozici na Spotify a Apple Music. Po celou sezónu se pak můžete těšit na speciální aktualizace.

Reklama

eSport

V belgických Antverpách se odehrál CS:GO Major. Známe jméno vítězů, kteří si odnáší 500 000 dolarů

Největší událost roku pro všechny příznivce nejhranější FPS hry na světě právě dospěla do svého konce. Counter-Strike: Global Offensive zná jména nových králů.

Publikováno

dne

Největší událost roku pro všechny příznivce nejhranější FPS hry na světě právě dospěla do svého konce. Counter-Strike: Global Offensive zná jména nových králů.

V pozdních nedělních hodinách se odehrálo finále největšího turnaje roku. Od úvodních utkání skupin až po ono finále vše probíhalo dle předpokladů a bez velkých překvapení.

Pavoukem tedy do zápasu o všechno prošel FaZe Clan a soupeřem jim byli NaVi. Týmy, které toho mezi sebou odehrály už spoustu.

Před zápasem byl podle sázkových kanceláří mírným favoritem tým NaVi. Z toho si ale jejich soupeř nic nedělal a FaZe Clan dokázal zvítězit 2:0. Předvedl, jak je u tohoto týmu zvykem, výborný kolektivní výkon a přehrál tak své soupeře.

Leader NaVi, Aleksandr ‚s1mple‘ Kostyliev, neměl úplně “svůj den” a nedokázal tak vynést své spoluhráče na pomyslný vrchol.

Pohár tak nad hlavu zvedli hráči FaZe Clan v této sestavě: Håvard ‚rain‘ Nygaard, Helvijs ‚broky‘ Saukants, Finn ‚karrigan‘ Andersen, Robin ‚ropz‘ Kool a Russel ‚Twistzz‘ Van Dulken.

Vítězná organizace si odnáší také finanční výhru, konkrétně 500 000 dolarů. Poražený finalista si vysloužil 125 000 dolarů.

Pro letošní rok tak patří tento titul z grandslamu světa CS:GO týmu FaZe Clan!

Zdroj: Playzone

Pokračovat ve čtení

eSport

Herní studio Nacon oznámilo svůj poslední díl WRC! Čeho se tedy fanoušci této známé závodní série dočkají?

Herní studio Nacon oznámilo svůj poslední díl WRC s názvem WRC Generations. Od příštího roku totiž bude vývoj hry spadat pod Codemasters a EA, tedy k vývojářům, jež pravidelně vydávají tituly F1. Na co se tedy mohou hráči a fanoušci WRC v novém díle těšit?

Publikováno

dne

Herní studio Nacon oznámilo svůj poslední díl WRC s názvem WRC Generations. Od příštího roku totiž bude vývoj hry spadat pod Codemasters a EA, tedy k vývojářům, jež pravidelně vydávají tituly F1. Na co se tedy mohou hráči a fanoušci WRC v novém díle těšit?

WRC Generations má vyjít 13. října tohoto roku a půjde o poslední díl herního studia Nacon. Podle vývojářů půjde o uzavření a zároveň vyvrcholení jejich sedmileté práce a vášně pro motorsport.

Doposud hry od Kylotonnu, respektive Naconu, vycházeli pravidelně s číselným titulem. V letošním roce však hra dostala název WRC Generations.

Na níže uvedeném videu se ostatně můžete podívat na trailer, který uveřejnil samotný Playstation.

V příštím roce už na novém WRC budou pracovat Codemasters a EA, jelikož právě pod tyto společnosti spadá od roku 2023 oficiální licence.

WRC Generations bude nicméně dostupné jak pro PC, tak pro herní konzole (PS4, PS5, Switch, Xbox One, Xbox Series X / S).

A co tedy tento nový kousek přinese? Především se fanoušci dočkají nových hybridních vozů s označením Rally1. WRC totiž úderem letošního roku vstoupilo do nové éry, takže i díky tomu budou mít hráči z nového dílu WRC zase jiný prožitek.

Od roku 2012 se pak do kalendáře WRC vrací Rallye Nový Zéland a i tento podnik tak bude součástí nové hry. Přepracovaná je také švédská rallye, a to tím způsobem, odpovídala úzkým, vysokorychlostním a zasněženým etapám.

WRC Generations bude také zahrnovat devět dalších destinací mimo kalendář WRC, přičemž tohle přinese dalších 165 etap.

Vývojáři také prohlásili, že nová a realističtější bude fyzika a jízdní model, vrací se také split-screen a multi-playerový režim Co-driver. Fanoušci také budou jistě nadšeni z možnosti zajet si hned s 37 legendárními, potažmo historickými vozy.

Vrací se také rozsáhlý režim kariéry, který opět nabízí možnost vytvořit si vlastní tým. Součástí bude také tzv. „ligový režim“, kde můžete soutěžit s ostatními jezdci v různých výzvách.

A samozřejmě kromě královské třídy Rally1 budou mít hráči k dispozici zajet si také kategorii WRC 2 nebo Junior WRC. Je tedy určitě na co se těšit.

Zdroje: WRC, Motorsport

Pokračovat ve čtení

eSport

Podpora VR ve hře F1 22 přinese naprosto neskutečný zážitek! Na co se tedy můžete těšit?

Herní studio Codemasters konečně potvrdilo tolik očekávanou novinku. Hra F1 22 bude mít podporu virtuální reality, což hráčům a fanouškům královny motorsportu přinese naprosto ohromující zážitek.

Publikováno

dne

Herní studio Codemasters konečně potvrdilo tolik očekávanou novinku. Hra F1 22 bude mít podporu virtuální reality, což hráčům a fanouškům královny motorsportu přinese naprosto ohromující zážitek.

„Je to něco, na co se nás hráči ptají už řadu let. A protože tomu byla situace konečně nakloněna, můžeme funkci do série F1 přinést a hráči si budou moci vyzkoušet řídit vůz F1 a pochopit jeho chování,“ řekl game director Lee Mather v rozhovoru pro Gaming Bolt.

„Hráči doslova ucítí, jaké to je. Budou moci také obdivovat detaily v kokpitu a budou naplno vnímat rozsah okolí okruhů a převýšení. Není nad to, když se při průjezdu Eau Rouge ve Spa díváte přímo na trať před sebou. Ve spojení s naším precizním binaurálním zvukem zažije hráč novou úroveň pohlcení“ vysvětluje.

Nutno podotknout, šampionát F1 nabízí opravdu několik možností, kde hráčům virtuální realita nabídne pohled, který z televizních kamer standardně není patrný.

Mather tak podporu VR ukazuje asi na nejlepším možném příkladu – na slavné Eau Rouge v belgickém Spa-Francorchamps.

Hráči si ale také budou moci užít vysoké převýšení v Portimãu, krásu nájezdu do zatáčky Aqua Minerali na okruhu v Imole a rovněž zážitek z vysokých rychlostí na italské Monze či v Saúdské Arábii bude zase úplně jiný.

Hráči také výrazně procítí ono „houpání“, anglickým názvem porpoising, což je neočekávaný doprovodný jev při návratu ground effectu do formule 1.

Právě o ground effectu a nových technických parametrech souvisejících se vstupem F1 do nové éry jsme napsali článek před začátkem nové sezóny. Velké aerodynamické změny totiž s podporou virtuální reality opravdu hodně pocítíte.

Tento zážitek ale nejspíše nebude pro každého. Vývojáři totiž poskytli vybraným novinářům možnost vyzkoušet si novou hru s podporou virtuální reality, přičemž například redaktorovi webu VGC se z toho udělalo vyloženě nevolno.

Také ovšem poznamenal, že onu nevolnost mohl cítit také z důvodu jakési nedokončené verze. F1 22 má nicméně vyjít 1. července letošního roku a skutečně je na co se těšit.

Zdroje: F1, VGC, Gaming Bolt

Pokračovat ve čtení

Oblíbené